Home
Kujdesi i këmbëve
Feet up
Feet Up Advanced Riparues i shpejtë për këmbë

Përshkrim

Riparim i shpejtë për këmbët dhe thonjtë!


Vaji në serum i provuar klinikisht ndihmon në zvogëlimin e shfaqjes së kallove dhe lëkurës së fortë në vetëm një javë dhe i mban thonjtë të rigjallëruar, të kondicionuar dhe të freskët. *


Vendoseni lirshëm në lëkurë, dy herë në ditë për rezultate më të mira.

Pse vaj në serum?


Feet Up Advanced Oil Infused Serum është krijuar me strukturën më të fundit sensoriale.


Një serum i pasur, hidratues, i mbushur me vajra efektivë; thith shpejt duke lënë këmbët dhe thonjtë të ringjallur menjëherë.

Të gjithë Përbërësit
AQUA, ALCOHOL DENAT., PROPYLENE GLYCOL, GLYCERIN, BETAINE, SALICYLIC ACID, C12-13 PARETH-9, HYDROXYETHYLCELLULOSE, PARFUM, SODIUM HYDROXIDE, SODIUM CHLORIDE, TOCOPHERYL ACETATE, MELALEUCA ALTERNIFOLIA LEAF OIL, GLYOXAL, PHENOXYETHANOL, SACCHAROMYCES/MAGNESIUM FERMENT, SACCHAROMYCES/IRON FERMENT, SACCHAROMYCES/COPPER FERMENT, SACCHAROMYCES/SILICON FERMENT, SACCHAROMYCES/ZINC FERMENT, CI 19140, CI 15985
Feet Up ofron kujdes për këmbët për të gjithë familjen tuaj, duke ofruar produkte të kujdesit të përgjithshëm dhe të avancuar veçanërisht për ju që të arrini këmbë të buta, të lëmuara dhe të zhdërvjellta. Kjo gamë ofron një rutinë të plotë të kujdesit për këmbët për të përkëdhelur, kujdesur dhe gjallëruar këmbët e lodhura.

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.