Home
Kujdesi i duarve
Hand Care
Kremë Ushqyese për Duar me Vaj Kokosi

Përshkrim

Duart e ushqyera, të kushtëzuara


Krem për kondicionimin e duarve i mbushur me vaj kokosi, i pasur me acide yndyrore thelbësore dhe vitamina për të ndihmuar lagështinë e mbyllur.


Thithet lehtësisht, lë duart e restauruara, shumë të buta dhe të aromatizuara fllad. Madhësi e përshtatshme e përsosur për lagështirën gjatë lëvizjes.

Aplikoni një sasi të vogël të kremit në dorë, masazhoni në mënyrë të njëtrajtshme. Përdoreni çdo ditë apo kurdo që i ndjeni duart e thata.

Për shekuj me radhë, vaji i kokosit ka qenë i njohur për vetitë e tij ushqyese dhe ushqyese.


Është e pasur me acide yndyrore thelbësore dhe vitamina të cilat mund të ofrojnë veti ushqyese dhe hidratuese për lëkurën.

Të gjithë Përbërësit
AQUA, GLYCERIN, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, CETYL ALCOHOL, GLYCERYL STEARATE SE, STEARYL ALCOHOL, COCOS NUCIFERA OIL, ETHYLHEXYL STEARATE, CETEARYL ETHYLHEXANOATE, PARFUM, METHYLPARABEN, IMIDAZOLIDINYL UREA, CETEARETH-20, CARBOMER, PROPYLPARABEN, STEARIC ACID, PALMITIC ACID, HEXYL CINNAMAL, ISOPROPYL MYRISTATE, SODIUM HYDROXIDE, COUMARIN, CITRONELLOL, POGOSTEMON CABLIN LEAF OIL
Offering a great range of products containing almond oil to keep your hands looking beautiful and feeling soft. Hand Care Advanced offers you effective products with more advanced benefits such as repair and protection for dry and rough hands.

Oriflame India Private Limited

B-44, Phase II, Post Office - NSEZ

Gautam Budh Nagar

Uttar Pradesh, 201305 INDIA

INDIA

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.