Home
Kondicioner
Kondicioner
Crystologie Blissful Aura Illuminating Sprej për Flokë dhe Trup

Përshkrim
Zhytuni në bukurinë mahnitëse të kristalit ametist me këtë mjegull freskuese dhe trupi që lë lëkurën dhe flokët të shkëlqejnë dhe aromatizojnë mrekullisht me një aromë të guximshme dhe të guximshme. Përmban një formulë ndriçuese me ngjyrë ametist dhe tërheqës të modës që fiton vëmendjen.Tundeni mirë para përdorimit. Spërkatni flokët dhe trupin. Shmangni kontaktin e drejtpërdrejtë me sytë.

Aroma me shije me lule-fruta e koleksionit Crystologie Blissful Aura është e gjallë dhe krijuese në të njëjtën kohë. Ajo luan me një zambak vjollcë psikedelik të ndriçuar me një prekje kumbulle dhe manaferra të çmendur me copëza që shkëlqejnë. Sfondi sjell gurmanizim me bazë lajthi dhe bajame.

Të gjithë Përbërësit
AQUA, ALCOHOL DENAT., GLYCERIN, SODIUM CITRATE, PEG-40 HYDROGENATED CASTOR OIL, CITRIC ACID, MICA, BENZOPHENONE-4, AMETHYST POWDER, XANTHAN GUM, LACTIC ACID, PARFUM, HEXYL CINNAMAL, BENZYL SALICYLATE, LINALOOL, CITRONELLOL, COUMARIN, ALPHA-ISOMETHYL IONONE, PHENOXYETHANOL, LIMONENE, SODIUM BENZOATE, POTASSIUM SORBATE, CI 77891, CI 60730, CI 14700

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.