Home
Pastrues trupi
Banjë & Dush
Wild Blueberry Kremë për Dush me Ekstrakt të Boronicës së Egër

Përshkrim

Kënaquni me një krem ​​dush me aromë të shijshme duke shpërthyer me mirësinë e boronicave! I mbushur me një kompleks multi-vitaminash dhe ekstrakt boronice, lë lëkurën të ndjehet e butë dhe e freskët me një aromë ngazëllyese të boronicës me sheqer.
AQUA, SODIUM LAURETH SULFATE, GLYCERIN, COCAMIDOPROPYL BETAINE, SODIUM CHLORIDE, LAURETH-3, GLYCOL DISTEARATE, PARFUM, LAURETH-4, CITRIC ACID, SODIUM BENZOATE, DMDM HYDANTOIN, LINALOOL, LIMONENE, HEXYL CINNAMAL, NIACINAMIDE, TOCOPHERYL ACETATE, VACCINIUM MYRTILLUS FRUIT EXTRACT, SODIUM CITRATE, SODIUM STARCH OCTENYLSUCCINATE, FORMIC ACID, CALCIUM PANTOTHENATE, MALTODEXTRIN, SODIUM ASCORBYL PHOSPHATE, POTASSIUM SORBATE, PHENOXYETHANOL, PYRIDOXINE HCL, SORBIC ACID, SILICA, CI 60730, CI 61570

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.