Home
Pastrues
North for Men
North For Men Subzero 2 në 1 Shkumë për Pastrim dhe rruarje

Përshkrim

Filloni ditën tuaj me freski SubZero!


North for Men SubZero 2-në-1 Facial Cleansing and Shaving Foam është një pastrues fytyre dhe shkumë rroje e pasur dhe pa zhurmë, e mbushur me fuqi me teknologjinë Arctic Pro Defence dhe elektrolite rimbushëse që ndihmojnë lëkurën të ndjehet e freskët dhe e rigjallëruar.


Me teknologjinë e avancuar të rrëshqitjes për një rruajtje të butë, të ngushtë dhe të rehatshme. I testuar dermatologjikisht.

Ushqyes, pastrues i pasur i fytyrës dhe shkumë rroje e mbushur me elektrolite rimbushëse që ndihmojnë në lëmin e lëkurës, të freskët dhe të hidratuar.

AQUA, STEARIC ACID, ISOBUTANE, TRIETHANOLAMINE, SORBITOL, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, GLYCERIN, LAURETH-23, PROPANE, SODIUM ASTROCARYUM MURUMURUATE, PARFUM, COCONUT ACID, BUTANE, MENTHOL, HELIANTHUS ANNUUS SEED OIL, DISODIUM EDTA, ARCTIUM LAPPA ROOT EXTRACT, RHODIOLA ROSEA ROOT EXTRACT, MAGNESIUM ASPARTATE, ZINC GLUCONATE, PHENOXYETHANOL, COPPER GLUCONATE, POTASSIUM SORBATE, SODIUM BENZOATE
North for Men North for Men është marka e provuar dhe e besuar e Oriflame për meshkuj – e krijuar për meshkujt që vlerësojnë pamjen dhe ndjenjën e shkëlqyer dhe përpiqen për madhështi çdo ditë. Pavarësisht nga lloji i lëkurës tuaj ose sa të drejtpërdrejta apo të avancuara nevojat tuaja, do të gjeni produktet cilësore që ju nevojiten për të plotësuar rutinën tuaj të përditshme të kujdesit dhe do t'ju frymëzojnë me besimin dhe për të qenë më të mirët që mund të jeni.

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.