Home
Hidratues & Trajtimet
North for Men
North for Men Subzero 2 në 1 Xhel Hidratues

Përshkrim

Xheli hidratues i avancuar i fytyrës menjëherë i përthithshëm jep hidratim 24 orë!.


North for Men SubZero 2-in-1 Facial Gel dhe Moisturizing Gel pas rrojes përmban antioksidantë dhe elektrolite rimbushëse që ndihmojnë në bllokimin e lagështisë dhe lë lëkurën të shëndetshme, të rigjallëruar dhe me një ndjesi ftohjeje. Me teknologjinë Arctic Pro Defense.


2-në-1 ju nxjerr nga dera më shpejt dhe gati për të filluar ditën! Testuar dermatologjikisht, e krijuar klinikisht për burra.


Test Test klinik.

Vendoseni çdo mëngjes dhe / ose mbrëmje mbi fytyrë dhe qafë pas rruajtjes dhe pastrimit.

AQUA, BUTYLENE GLYCOL, GLYCERIN, OLETH-20, CARBOMER, PHENOXYETHANOL, HYDROXYETHYLCELLULOSE, IMIDAZOLIDINYL UREA, ETHYLHEXYLGLYCERIN, PARFUM, SODIUM HYDROXIDE, DISODIUM EDTA, MENTHOL, GLYCERYL ACRYLATE/ACRYLIC ACID COPOLYMER, SODIUM CHLORIDE, HELIANTHUS ANNUUS SEED OIL, RHODIOLA ROSEA ROOT EXTRACT, MAGNESIUM ASPARTATE, ZINC GLUCONATE, ARCTIUM LAPPA ROOT EXTRACT, COPPER GLUCONATE, POTASSIUM SORBATE, SODIUM BENZOATE
North for Men North for Men është marka e provuar dhe e besuar e Oriflame për meshkuj – e krijuar për meshkujt që vlerësojnë pamjen dhe ndjenjën e shkëlqyer dhe përpiqen për madhështi çdo ditë. Pavarësisht nga lloji i lëkurës tuaj ose sa të drejtpërdrejta apo të avancuara nevojat tuaja, do të gjeni produktet cilësore që ju nevojiten për të plotësuar rutinën tuaj të përditshme të kujdesit dhe do t'ju frymëzojnë me besimin dhe për të qenë më të mirët që mund të jeni.

Oriflame India Private Limited

B-44, Phase II, Post Office - NSEZ

Gautam Budh Nagar

Uttar Pradesh, 201305 INDIA

INDIA

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.