Home
Xhel dushi
North for Men
North for Men Subzero Pastrues për Flokë dhe Trup

Përshkrim

Merrni ditën me një spërkatje të SubZero freskët!


North for Men SubZero Wash & Body Wash është një larje ushqyese për flokët dhe trupin që siguron hidratim 24HR *. Me teknologjinë Arctic Pro Defense dhe rimbushjen e elektroliteve, lë flokët tuaj të kondicionuar dhe lëkurën të freskoni me lagështi 24HR dhe një ndjesi ftohjeje.


Testuar dermatologjikisht. Zhvilluar klinikisht për burra.


* Testuar nga Konsumatori

Lëreni, shpërlajeni dhe kënaquni me ndjesinë e freskët.

AQUA, SODIUM LAURETH SULFATE, GLYCERIN, SODIUM CHLORIDE, COCAMIDOPROPYL BETAINE, LAURETH-3, MAGNESIUM ASPARTATE, ZINC GLUCONATE, ARCTIUM LAPPA ROOT EXTRACT, COPPER GLUCONATE, PEG-7 GLYCERYL COCOATE, POLYQUATERNIUM-22, CITRIC ACID, MENTHOL, SODIUM CITRATE, HELIANTHUS ANNUUS SEED OIL, PARFUM, SODIUM BENZOATE, DMDM HYDANTOIN, DISODIUM EDTA, PHENOXYETHANOL
North for Men North for Men është marka e provuar dhe e besuar e Oriflame për meshkuj – e krijuar për meshkujt që vlerësojnë pamjen dhe ndjenjën e shkëlqyer dhe përpiqen për madhështi çdo ditë. Pavarësisht nga lloji i lëkurës tuaj ose sa të drejtpërdrejta apo të avancuara nevojat tuaja, do të gjeni produktet cilësore që ju nevojiten për të plotësuar rutinën tuaj të përditshme të kujdesit dhe do t'ju frymëzojnë me besimin dhe për të qenë më të mirët që mund të jeni.

Oriflame India Private Limited

B-44, Phase II, Post Office - NSEZ

Gautam Budh Nagar

Uttar Pradesh, 201305 INDIA

INDIA

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.