Home
Sapun
Beautanicals
Beautanicals Sapun Revitalizues

Përshkrim

Ky shirit sapuni me aromë delikate me bazë perimesh është formuluar me kujdes për të pastruar dhe rigjallëruar lëkurën tuaj. Me 95% përbërës me origjinë natyrale, ai është i mbushur me 8 minerale thelbësore të frymëzuara nga ujërat Skandinave dhe ekstrakti suedez i dorëzonjës. Formula është regjistruar në The Vegan Society ™, e formuluar pa paraben dhe silikone, e biodegradueshme dhe e testuar dermatologjikisht.

Lëreni sapunin me ujë të ngrohtë, vendoseni me kujdes mbi lëkurë dhe shpëlajeni. Shmangni zonën e syve.

Të gjitha formulat e Beautanicals përmbajnë përzierjen tonë të porositur të tetë mineraleve thelbësore - natrium, kalium, kalcium, fosfor, magnez, zink, bakër, silicë - dhe ekstraktin e dorëzonjës me origjinë natyrore suedeze.

Të gjithë Përbërësit
SODIUM PALMATE, SODIUM PALM KERNELATE, AQUA, PARFUM, GLYCERIN, PALM ACID, SODIUM CHLORIDE, LIMONENE, VANILLA PLANIFOLIA FRUIT, PALM KERNEL ACID, TETRASODIUM EDTA, TETRASODIUM ETIDRONATE, GERANIOL, NIACINAMIDE, LINALOOL, SODIUM STARCH OCTENYLSUCCINATE, CALCIUM PANTOTHENATE, MALTODEXTRIN, POTASSIUM SORBATE, SODIUM ASCORBYL PHOSPHATE, PYRIDOXINE HCL, TOCOPHERYL ACETATE, MAGNESIUM ASPARTATE, ZINC GLUCONATE, LONICERA CAPRIFOLIUM FLOWER EXTRACT, PHENOXYETHANOL, COPPER GLUCONATE, METHICONE, SILICA, SODIUM BENZOATE, CITRIC ACID, CI 77891, CI 77288, CI 77492, CI 77499
Produkte të sigurta, të pastra dhe efektive të bukurisë të frymëzuara nga njohuritë suedeze të apotekës dhe të nxitura nga fuqitë e provuara të ekstrakteve botanike dhe mineraleve thelbësore.

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.