Home
Kondicioner
Beautanicals
Beutanicals Regjenerator

Përshkrim

Riktheni bukurinë natyrore të flokëve tuaj me këtë kondicioner të butë dhe të butë nga Beautanicals. Me 95% përbërës me origjinë natyrale, formula është e mbushur me 8 minerale thelbësore të frymëzuara nga ujërat Skandinave dhe ekstrakti suedez i dorëzonjës. Zhvilluar me kujdes për të lënë flokët tuaj të duken të ushqyer, të zhdërvjellët dhe të shëndetshëm. Regjistruar në formulën biodegradable dhe dermatologjikisht të testuar dermatologjikisht nga Shoqërinë Vegane - të gjitha të mbyllura në tuba që përmbajnë 55% material të ricikluar.

Pas larjes me shampo, vendoseni në flokë të lagur, duke i zbutur ato nga gjatësia e mesit deri tek majat. Krehuni me gishtat tuaj për t'u siguruar që çdo fije është e mbuluar, pastaj shpëlajeni.


Të gjitha formulat e Beautanicals përmbajnë përzierjen tonë të porositur të tetë mineraleve thelbësore - natrium, kalium, kalcium, fosfor, magnez, zink, bakër, silicë - dhe ekstraktin e dorëzonjës me origjinë natyrore suedeze.

Të gjithë Përbërësit
AQUA, GLYCERIN, CETYL ALCOHOL, STEARYL ALCOHOL, BRASSICAMIDOPROPYL DIMETHYLAMINE, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, COCO-CAPRYLATE/CAPRATE, PARFUM, ASPARTIC ACID, HYDROXYETHYLCELLULOSE, SODIUM BENZOATE, PEG-7 GLYCERYL COCOATE, LIMONENE, DICAPRYLYL ETHER, LAURYL ALCOHOL, DMDM HYDANTOIN, DISODIUM EDTA, NIACINAMIDE, GERANIOL, SODIUM STARCH OCTENYLSUCCINATE, CALCIUM PANTOTHENATE, MALTODEXTRIN, POTASSIUM SORBATE, SODIUM ASCORBYL PHOSPHATE, PYRIDOXINE HCL, TOCOPHERYL ACETATE, MAGNESIUM ASPARTATE, ZINC GLUCONATE, LONICERA CAPRIFOLIUM FLOWER EXTRACT, TOCOPHEROL, PHENOXYETHANOL, COPPER GLUCONATE, SILICA, CITRIC ACID
Produkte të sigurta, të pastra dhe efektive të bukurisë të frymëzuara nga njohuritë suedeze të apotekës dhe të nxitura nga fuqitë e provuara të ekstrakteve botanike dhe mineraleve thelbësore.

Oriflame India Private Limited

B-44, Phase II, Post Office - NSEZ

Gautam Budh Nagar

Uttar Pradesh, 201305 INDIA

INDIA

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.