Home
Shampo
Beautanicals
Beautanicals Shampo Rigjenerues

Përshkrim

Ushqeni dhe riparoni flokët tuaj me këtë shampo të pastër, kremoze dhe efektive, të formuluar me përbërës bimorë dhe minerale. Përfshirë një përzierje të tetë mineraleve thelbësore të frymëzuara nga ujërat e pastra Skandinave dhe ekstrakti suedez i dorëzonjës. Regjistruar në Shoqërinë Vegane, formuluar pa parabene dhe silikone, biodegradable dhe testuar dermatologjikisht - të gjitha të mbyllura në shishe të bëra nga 100% material i ricikluar.

Vendoseni me kujdes në flokë të lagur, pastroni dhe shpërlajeni.


Të gjitha formulat e Beautanicals përmbajnë përzierjen tonë të porositur të tetë mineraleve thelbësore - natrium, kalium, kalcium, fosfor, magnez, zink, bakër, silicë - dhe ekstraktin e dorëzonjës me origjinë natyrore suedeze.

Të gjithë Përbërësit
AQUA, SODIUM LAURETH SULFATE, COCAMIDOPROPYL BETAINE, GLYCOL DISTEARATE, SODIUM CHLORIDE, COCO-GLUCOSIDE, LAURETH-4, GLYCERIN, POLYQUATERNIUM-22, PARFUM, DICAPRYLYL ETHER, SODIUM LAUROYL SARCOSINATE, LAURYL ALCOHOL, GLYCERYL OLEATE, SODIUM BENZOATE, CITRIC ACID, DMDM HYDANTOIN, PEG-7 GLYCERYL COCOATE, LIMONENE, GUAR HYDROXYPROPYLTRIMONIUM CHLORIDE, NIACINAMIDE, FORMIC ACID, SODIUM STARCH OCTENYLSUCCINATE, CALCIUM PANTOTHENATE, MALTODEXTRIN, POTASSIUM SORBATE, SODIUM CITRATE, SODIUM ASCORBYL PHOSPHATE, PYRIDOXINE HCL, TOCOPHERYL ACETATE, MAGNESIUM ASPARTATE, ZINC GLUCONATE, LONICERA CAPRIFOLIUM FLOWER EXTRACT, TOCOPHEROL, PHENOXYETHANOL, COPPER GLUCONATE, HYDROGENATED PALM GLYCERIDES CITRATE, SILICA, LECITHIN, ASCORBYL PALMITATE
Produkte të sigurta, të pastra dhe efektive të bukurisë të frymëzuara nga njohuritë suedeze të apotekës dhe të nxitura nga fuqitë e provuara të ekstrakteve botanike dhe mineraleve thelbësore.

Oriflame India Private Limited

B-44, Phase II, Post Office - NSEZ

Gautam Budh Nagar

Uttar Pradesh, 201305 INDIA

INDIA

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.