Home
Pastrues trupi
Beautanicals
Beautanicals Revitalising Pastrues për Trup

Përshkrim

Pastroni dhe rigjallëroni tërë lëkurën tuaj me këtë pastrues të trupit me aromë delikate. Një xhel dushi i formuluar pastër me përbërës të bazuar në bimë dhe minerale, duke përfshirë 8 minerale thelbësore të frymëzuara nga ujërat skandinave dhe ekstraktin e dorëzonjës suedeze. Formuluar pa parabene dhe silikon, formula e saj biodegraduese dhe e testuar dermatologjikisht është regjistruar në Shoqërinë Vegane ™, dhe e paketuar në shishe të bëra nga 100% material i ricikluar.

Vendoseni në trup, pastrojeni dhe shpëlajeni. Shmangni zonën e syve.

Të gjitha formulat e Beautanicals përmbajnë përzierjen tonë të porositur të tetë mineraleve thelbësore - natrium, kalium, kalcium, fosfor, magnez, zink, bakër, silicë - dhe ekstraktin e dorëzonjës me origjinë natyrore suedeze.

Të gjithë Përbërësit
AQUA, SODIUM LAURETH SULFATE, GLYCERIN, COCAMIDOPROPYL BETAINE, SODIUM CHLORIDE, LAURETH-3, PARFUM, PEG-7 GLYCERYL COCOATE, COCO-GLUCOSIDE, SODIUM BENZOATE, LIMONENE, CITRIC ACID, DMDM HYDANTOIN, NIACINAMIDE, SODIUM CITRATE, GERANIOL, SODIUM STARCH OCTENYLSUCCINATE, CALCIUM PANTOTHENATE, MALTODEXTRIN, POTASSIUM SORBATE, SODIUM ASCORBYL PHOSPHATE, PYRIDOXINE HCL, TOCOPHERYL ACETATE, MAGNESIUM ASPARTATE, ZINC GLUCONATE, LONICERA CAPRIFOLIUM FLOWER EXTRACT, PHENOXYETHANOL, COPPER GLUCONATE, SILICA
Produkte të sigurta, të pastra dhe efektive të bukurisë të frymëzuara nga njohuritë suedeze të apotekës dhe të nxitura nga fuqitë e provuara të ekstrakteve botanike dhe mineraleve thelbësore.

Oriflame India Private Limited

B-44, Phase II, Post Office - NSEZ

Gautam Budh Nagar

Uttar Pradesh, 201305 INDIA

INDIA

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.