Home
Kujdesi i duarve
Beautanicals
Beutanicals Krema Rigjeneruese për duar

Përshkrim

Lagni dhe riparoni pamjen e lëkurës në duar me këtë salvë të pasur dhe të butë për duar. Formuluar me kujdes dhe pastër me, përbërës me origjinë natyrore 95%, duke përfshirë 8 minerale thelbësore të frymëzuara nga ujërat skandinave dhe ekstraktin e dorëzonjës suedeze. Formuluar pa parabene dhe silikone, formula e saj e testuar dermatologjikisht është e regjistruar në Shoqërinë Vegane ™ dhe e paketuar në tuba që përmbajnë 55% material të ricikluar.

Masazhoni mes duarve të pastruara. Aplikoni në çdo kohë të ditës.

Të gjitha formulat e Beautanicals përmbajnë përzierjen tonë të porositur të tetë mineraleve thelbësore - natrium, kalium, kalcium, fosfor, magnez, zink, bakër, silicë - dhe ekstraktin e dorëzonjës me origjinë natyrore suedeze.

Të gjithë Përbërësit
AQUA, GLYCERIN, CETEARYL ALCOHOL, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, PRUNUS AMYGDALUS DULCIS OIL, GLYCERYL STEARATE SE, STEARYL ALCOHOL, COCO-CAPRYLATE/CAPRATE, PARFUM, CAPRYLYL GLYCOL, CETEARYL ETHYLHEXANOATE, CARBOMER, IMIDAZOLIDINYL UREA, CETEARETH-20, LIMONENE, STEARIC ACID, PALMITIC ACID, SODIUM HYDROXIDE, ISOPROPYL MYRISTATE, NIACINAMIDE, GERANIOL, SODIUM STARCH OCTENYLSUCCINATE, CALCIUM PANTOTHENATE, MALTODEXTRIN, POTASSIUM SORBATE, LINALOOL, SODIUM ASCORBYL PHOSPHATE, PYRIDOXINE HCL, TOCOPHERYL ACETATE, CITRAL, MAGNESIUM ASPARTATE, ZINC GLUCONATE, LONICERA CAPRIFOLIUM FLOWER EXTRACT, TOCOPHEROL, PHENOXYETHANOL, COPPER GLUCONATE, SILICA, SODIUM BENZOATE, CITRIC ACID
Produkte të sigurta, të pastra dhe efektive të bukurisë të frymëzuara nga njohuritë suedeze të apotekës dhe të nxitura nga fuqitë e provuara të ekstrakteve botanike dhe mineraleve thelbësore.

Oriflame India Private Limited

B-44, Phase II, Post Office - NSEZ

Gautam Budh Nagar

Uttar Pradesh, 201305 INDIA

INDIA

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.