Home
Pastrues
Love Nature
Love Nature pastrues energjik me kajsi organike & portokall

Përshkrim

Pastruesi Energjetikues i Natyrës me Kajsi Organike dhe Portokalli është një larje xhel pastruese, pastruese e lehtë që sjell natyrën në banjën tuaj, me ekstraktet e saj të lezetshme organike të kajsisë dhe portokallit. Projektuar për të hequr sebumin dhe papastërtitë e tepërta dhe për të ndihmuar në zvogëlimin e shfaqjes së poreve, ky partner pastrues dy herë në ditë do ta lërë lëkurën tuaj të freskët, me energji dhe shkëlqim.


Formulim i biodegradueshëm, pa alkool, pa silikon dhe pa paraben me një aromë agrumesh ngritëse. Testuar dermatologjikisht dhe i përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës.

Përdorni mëngjesin dhe mbrëmjen, duke bërë masazh në fytyrë dhe qafë duke përdorur lëvizje rrethore përpara se ta shpëlani. Shmangni zonën e syve.

Ekstrakt organik i kajsisëështë i mbushur me sheqerna frutash dhe acide frutash të cilat ju ndihmojnë të arrini lëkurë të hidratuar dhe të lëmuar duke punuar për të ruajtur nivele të shëndetshme të lagështisë së lëkurës. Në të njëjtën kohë, ajo promovon rinovimin qelizor.


Ekstrakt organik i lëngut të portokallitdihet që është e pasur me Vitaminë C, një nga burimet më të fuqishme për të ndihmuar në rritjen e shkëlqimit të lëkurës. Gjithashtu siguron përfitime fantastike antioksidante.
Të gjithë Përbërësit
AQUA, GLYCERIN, COCO-GLUCOSIDE, SODIUM COCO-SULFATE, COCAMIDOPROPYL BETAINE, GLYCERYL OLEATE, PHENOXYETHANOL, PARFUM, CITRIC ACID, DMDM HYDANTOIN, GLYCOLIC ACID, DISODIUM EDTA, SALICYLIC ACID, SODIUM CHLORIDE, CITRUS AURANTIUM DULCIS JUICE, PRUNUS ARMENIACA FRUIT EXTRACT, SODIUM BENZOATE, POTASSIUM SORBATE, TOCOPHEROL, HYDROGENATED VEGETABLE GLYCERIDES CITRATE, CI 15510, CI 16035
Love Nature plotëson çdo kërkesë të lëkurës, me ekstraktet natyrale organike të kombinuara me super përbërësit e njohur, dhe produktet pa paraben që e mbushin lëkurën me përfitime, aroma të këndshme dhe strukturë të parrezistueshme. Përkujdesëse për planetin gjithashtu sepse të gjitha produktet shpërlarëse janë pa silikon, biodegraduese dhe përdorin vetëm copëza pastruese me origjinë natyrale. Dhe të gjitha shishet janë 40% plastikë e recikluar!

Oriflame India Private Limited

B-44, Phase II, Post Office - NSEZ

Gautam Budh Nagar

Uttar Pradesh, 201305 INDIA

INDIA

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.