Home
Kremë dite
Love Nature
Love Nature Xhel ndriques për Fytyrë me kajsi organike & portokall

Përshkrim

Love Nature Radiance Face Gel me Kajsi Organike dhe Portokalli është një xhel fytyre mrekullisht ndjeshëm që ju sjell më afër natyrës me ekstrakte të bukura organike të kajsisë dhe portokallit. Projektuar për të zbuluar një shkëlqim rinor në çast, ai gjithashtu punon për të siguruar hidratim optimal duke ju lënë me një lëkurë të freskët, të energjizuar dhe me pamje të dukshme rrezatuese, e butë në prekje.


Freskuese dhe ftohëse gjatë aplikimit, me një aromë ngritëse të agrumeve. Testuar dermatologjikisht, pa paraben dhe i përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës.

Përdorni mëngjesin dhe mbrëmjen direkt pas pastrimit dhe tonifikimit. Masazhojeni butësisht në fytyrë dhe qafë duke përdorur lëvizje rrethore. Shmangni zonën e syve.

Ekstrakt Organik i kajsiseështë i mbushur me sheqerna frutash dhe acide frutash të cilat ju ndihmojnë të arrini lëkurë të hidratuar dhe të lëmuar duke punuar për të ruajtur nivele të shëndetshme të lagështisë së lëkurës. Në të njëjtën kohë, ajo promovon rinovimin qelizor.
Ekstrakt organik i lëngut të portokallitdihet që është e pasur me Vitaminë C, një nga burimet më të fuqishme për të ndihmuar në rritjen e shkëlqimit të lëkurës. Gjithashtu siguron përfitime fantastike antioksidante.
Të gjithë Përbërësit
AQUA, GLYCERIN, XANTHAN GUM, OLETH-20, CALCIUM CHLORIDE, CHONDRUS CRISPUS EXTRACT, PHENOXYETHANOL, 1,2-HEXANEDIOL, CAPRYLYL GLYCOL, PARFUM, GLYCOLIC ACID, DISODIUM EDTA, SALICYLIC ACID, SODIUM HYDROXIDE, CITRUS AURANTIUM DULCIS JUICE, PRUNUS ARMENIACA FRUIT EXTRACT, SODIUM BENZOATE, POTASSIUM SORBATE, CITRIC ACID
Love Nature plotëson çdo kërkesë të lëkurës, me ekstraktet natyrale organike të kombinuara me super përbërësit e njohur, dhe produktet pa paraben që e mbushin lëkurën me përfitime, aroma të këndshme dhe strukturë të parrezistueshme. Përkujdesëse për planetin gjithashtu sepse të gjitha produktet shpërlarëse janë pa silikon, biodegraduese dhe përdorin vetëm copëza pastruese me origjinë natyrale. Dhe të gjitha shishet janë 40% plastikë e recikluar!

Oriflame India Private Limited

B-44, Phase II, Post Office - NSEZ

Gautam Budh Nagar

Uttar Pradesh, 201305 INDIA

INDIA

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.