Home
Toner & Sprej
Love Nature
Love Nature Toner me kajsi organike & portokall

Përshkrim

Toneri Love Nature Radiance me Organike Kajsi dhe Portokalli është një toner fytyre që ju transporton në një parajsë natyrore me ekstrakte organike të kajsisë dhe portokallit. Projektuar për të hequr gjurmët e fundit të papastërtive, për të ekuilibruar nivelet e hidratimit të lëkurës dhe për të zvogëluar shfaqjen e poreve, duke ju lënë me një fytyrë të pastruar, të butë dhe të lëmuar që është më e shkëlqyeshme dhe e energjizuar.


Formulim i testuar dermatologjikisht, pa paraben me një aromë agrumesh ngritëse. I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës.

Përdorni mëngjesin dhe mbrëmjen pas pastrimit duke aplikuar në një jastëk pambuku dhe duke fshirë fytyrën dhe qafën. Shmangni zonën e syve.

Ekstrakt organik i kajsisëështë i mbushur me sheqerna frutash dhe acide frutash të cilat ju ndihmojnë të arrini lëkurë të hidratuar dhe të lëmuar duke punuar për të ruajtur nivele të shëndetshme të lagështisë së lëkurës. Në të njëjtën kohë, ajo promovon rinovimin qelizor.

Ekstrakt organik i lëngut të portokallit

dihet që është e pasur me Vitaminë C, një nga burimet më të fuqishme për të ndihmuar në rritjen e shkëlqimit të lëkurës. Gjithashtu siguron përfitime fantastike antioksidante.

Të gjithë Përbërësit
AQUA, PROPANEDIOL, CAPRYLYL/CAPRYL GLUCOSIDE, GLYCERIN, SODIUM CITRATE, PHENOXYETHANOL, IMIDAZOLIDINYL UREA, GLYCOLIC ACID, PARFUM, CITRUS AURANTIUM DULCIS JUICE, PRUNUS ARMENIACA FRUIT EXTRACT, SODIUM BENZOATE, POTASSIUM SORBATE, CITRIC ACID
Love Nature plotëson çdo kërkesë të lëkurës, me ekstraktet natyrale organike të kombinuara me super përbërësit e njohur, dhe produktet pa paraben që e mbushin lëkurën me përfitime, aroma të këndshme dhe strukturë të parrezistueshme. Përkujdesëse për planetin gjithashtu sepse të gjitha produktet shpërlarëse janë pa silikon, biodegraduese dhe përdorin vetëm copëza pastruese me origjinë natyrale. Dhe të gjitha shishet janë 40% plastikë e recikluar!

Oriflame India Private Limited

B-44, Phase II, Post Office - NSEZ

Gautam Budh Nagar

Uttar Pradesh, 201305 INDIA

INDIA

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.