Home
Shampo
HairX
HairX Advanced Kundër Rënies së Flokëve dhe Mbrojtjes së Avancuar Shampon

Përshkrim

Ndryshoni fatin e flokëve tuaj të hollë të brishtë me këtë shampo unisex, të krijuar me ekspertizë për të pastruar flokët dhe lëkurën e kokës ndërsa luftoni rënien e flokëve. Formulë e butë e shkumëzimit që përmban Phytonutrients Complex, TriActivate Technology dhe Vitamin Moisture Matrix që ndihmon për të siguruar një veprim të trefishtë kundër rënies së flokëve: zvogëlimi i rënies së flokëve, stimulon rritjen e flokëve dhe rrit dendësinë e flokëve.

Vendoseni në flokë të lagur, pastroni dhe shpërlajeni. Për rezultate më të mira, përdorni me kondicioner kundër rënies së flokëve dhe kondicioner për flokët Advanced Hair Care Advanced.

Të gjithë produktet e Mbrojtjes së Rënies së Kujdesit të Avancuar HairX janë formuluar me ekspertizë me teknologjitë e veprimit të trefishtë kundër rënies së flokëve.


TriActivate Technology:

Një ekstrakt shumë i ushqyeshëm plankton që është provuar klinikisht se ka efekte të jashtëzakonshme në trashjen dhe forcimin e flokëve për të ndihmuar në parandalimin e rënies së flokëve.


Matrica e lagështisë së vitaminave:

Përbëhet nga acidi hialuronik dhe vitamina B3 për të mbushur flokët me lagështi dhe ushqim.


Kompleksi fitonutrientë:

Përmban proteina soje dhe acide yndyrore thelbësore që ndihmon në ushqimin e një gjendje të shëndetshme dhe të fortë të flokëve.

Të gjithë Përbërësit
AQUA, SODIUM LAURETH SULFATE, COCAMIDOPROPYL BETAINE, GLYCOL DISTEARATE, SODIUM CHLORIDE, PARFUM, LAURETH-4, POLYQUATERNIUM-7, DICAPRYLYL ETHER, SODIUM LAUROYL SARCOSINATE, LAURYL ALCOHOL, COCO-GLUCOSIDE, GLYCERYL OLEATE, SODIUM BENZOATE, CITRIC ACID, DMDM HYDANTOIN, GUAR HYDROXYPROPYLTRIMONIUM CHLORIDE, GLYCERIN, FORMIC ACID, NIACINAMIDE, SODIUM CITRATE, PENTYLENE GLYCOL, LINOLEIC ACID, HYDROLYZED SOY PROTEIN, OLEIC ACID, PALMITIC ACID, STEARIC ACID, TOCOPHEROL, HYDROGENATED PALM GLYCERIDES CITRATE, SODIUM HYALURONATE, PLANKTON EXTRACT, LECITHIN, LINOLENIC ACID, PHENOXYETHANOL, ASCORBYL PALMITATE
HairX qëndron për ekspertizë profesionale, shkencë dhe performancë. Që nga viti 2009, ka evoluar me formula të përmirësuara dhe njohuri të reja. HairX i ri përmbanë Kompleks të Fitonutrientëve që është i dizajnuar të pasqyrojë përbërjen natyrale të flokëve.

Oriflame India Private Limited

B-44, Phase II, Post Office - NSEZ

Gautam Budh Nagar

Uttar Pradesh, 201305 INDIA

INDIA

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.