Home
Flokë
HairX
HairX Advanced Kundër Rënies së Flokëve dhe Mbrojtjes së Avancuar Kondicioner

Përshkrim

Ky kondicioner i butë është dizajnuar me ekspertizë për të ushqyer, forcuar dhe kushtëzuar flokët - duke ndihmuar në luftimin e rrallimit dhe flokëve të brishtë. Formuluar me Komplet Phytonutrients, TriActivate Technology dhe Vitamin Moisture Matrix që ndihmon për të siguruar një veprim të trefishtë kundër rënies së flokëve: rënia e zvogëluar e flokëve, stimulon rritjen e flokëve dhe rrit dendësinë e flokëve.

Pas larjes me shampo, aplikojeni në flokë të lagur nga gjatësia e mesit të flokëve - duke u krehur me majat e majave të flokëve dhe sigurohuni që secila fije të jetë e mbuluar. Shpëlajeni.

Të gjitha produktet e Mbrojtjes së Rënies së Kujdesit të Avancuar HairX janë formuluar me ekspertizë me teknologjitë e veprimit të trefishtë kundër rënies së flokëve.


TriActivate Technology:

Një ekstrakt shumë i ushqyeshëm plankton që është provuar klinikisht se ka efekte të jashtëzakonshme në trashjen dhe forcimin e flokëve për të ndihmuar në parandalimin e rënies së flokëve.


Matrica e lagështisë së vitaminave:

Përbëhet nga acidi hialuronik dhe vitamina B3 për të mbushur flokët me lagështi dhe ushqim.


Kompleksi fitonutrientë:

Përmban proteina soje dhe acide yndyrore thelbësore që ndihmon në ushqimin e një gjendje të shëndetshme dhe të fortë të flokëve.

Të gjithë Përbërësit
AQUA, CETEARYL ALCOHOL, GLYCERIN, BRASSICAMIDOPROPYL DIMETHYLAMINE, AMODIMETHICONE, PARFUM, COCO-CAPRYLATE/CAPRATE, ASPARTIC ACID, HYDROXYETHYLCELLULOSE, PHENOXYETHANOL, IMIDAZOLIDINYL UREA, DICAPRYLYL ETHER, LAURYL ALCOHOL, METHYLPARABEN, DISODIUM EDTA, PROPYLPARABEN, ETHYLPARABEN, NIACINAMIDE, PENTYLENE GLYCOL, LINOLEIC ACID, HYDROLYZED SOY PROTEIN, OLEIC ACID, DISODIUM PHOSPHATE, POLYSORBATE 60, PALMITIC ACID, STEARIC ACID, TOCOPHEROL, SODIUM PHOSPHATE, SODIUM HYALURONATE, SODIUM BENZOATE, PLANKTON EXTRACT, LINOLENIC ACID
HairX qëndron për ekspertizë profesionale, shkencë dhe performancë. Që nga viti 2009, ka evoluar me formula të përmirësuara dhe njohuri të reja. HairX i ri përmbanë Kompleks të Fitonutrientëve që është i dizajnuar të pasqyrojë përbërjen natyrale të flokëve.

Oriflame India Private Limited

B-44, Phase II, Post Office - NSEZ

Gautam Budh Nagar

Uttar Pradesh, 201305 INDIA

INDIA

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.