Home
Kujdes për Mjekrën
North for Men
North for Men Mane Attraction Vaj ushqyes për Mjekërr

Përshkrim

Trajtojeni mjekrën tuaj me një kujdes për mjekrën e nivelit ekspert me vajin e mjekrës North For Mene Mane Attraction. I mbushur me vaj esencial të drurit të kedrit, ky vaj ushqyes dhe me aromë të lehtë të mjekrës ndihmon në gjendjen dhe zbutjen e qimeve të fytyrës duke e mbajtur lëkurën të ushqyer. Një përvojë autentike berberi për çdo lloj mjekre.

Vendosni 2-3 pika në pëllëmbët e duarve dhe masazhojeni në mjekër. Shmangni zonën e syve. Mos e shpëlani.

Përmban vaj esencial të drurit të kedrit.

Ky vaj esencial është përbërësi kryesor në tërheqjen e Mane të North For Men që ndihmon mjekrën tuaj të duket dhe të ndihet shkëlqyeshëm. Vaji esencial i drurit të kedrit është i njohur mirë për vetitë e tij të fuqishme qetësuese, si dhe kujdesin për lëkurën dhe flokët e mjekrës.

Të gjithë Përbërësit
CANOLA OIL, ISOPROPYL MYRISTATE, ETHYLHEXYL STEARATE, OCTYLDODECANOL, C12-15 ALKYL BENZOATE, PARFUM, C12-13 PARETH-9, ETHYLHEXYLGLYCERIN, TOCOPHERYL ACETATE, JUNIPERUS MEXICANA OIL, AQUA, GLYCERIN, RHODIOLA ROSEA ROOT EXTRACT, POTASSIUM SORBATE, SODIUM BENZOATE
North for Men North for Men është marka e provuar dhe e besuar e Oriflame për meshkuj – e krijuar për meshkujt që vlerësojnë pamjen dhe ndjenjën e shkëlqyer dhe përpiqen për madhështi çdo ditë. Pavarësisht nga lloji i lëkurës tuaj ose sa të drejtpërdrejta apo të avancuara nevojat tuaja, do të gjeni produktet cilësore që ju nevojiten për të plotësuar rutinën tuaj të përditshme të kujdesit dhe do t'ju frymëzojnë me besimin dhe për të qenë më të mirët që mund të jeni.

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.