Home
Aroma
Love Potion
Love Potion Midnight Wish Ujë i Parfumuar

Përshkrim

Në mesnatë, fantazitë zgjohen.

Shfrytëzoni momentin dhe lini të lira dëshirat tuaja.


Ndërsa ora bie në mesnatë, fantazitë tuaja më të thella marrin jetë. Ky urim i Potion Midnight me edicion të kufizuar hapet me një puthje joshëse të qershive të ëmbëla të errëta, dhe më pas zbulon një shije të kundërt të kafes së butë të ëmbël para se të bini nën një prekje të butë të muskut drunor.


Mendoni një dëshirë në mesnatë; do te realizohet.

Aplikoni aromën në pikat and pulsit të trupit tuaj, qafën ose kyçin and dorës.

Një festë sensuale e dëshirave të ndezura, ajo hapet me një puthje joshëse të qershive të ëmbëla të errëta, dhe më pas zbulon një shije të kundërt të kafes së butë të ëmbël para se të binte nën një prekje të butë të miskut të drunjtë.

Të gjithë Përbërësit
ALCOHOL DENAT., AQUA, PARFUM, LINALOOL, COUMARIN, CITRONELLOL, ALPHA-ISOMETHYL IONONE, LIMONENE, EUGENOL, CITRAL, GERANIOL
Love Potion janë aroma sensuale me përbërës afrodiziakë. Notat e zemrës së çokollatës së shijshme, afrodiziaku më i këndshëm, krijojnë aroma joshëse që ju ftojnë të jepni dëshirat tuaja dhe të kënaqeni. Ato kanë të bëjnë me sensualitetin që reflektohet në formën e lakuar të shishes, që të kujton linjat sensuale të trupit femëror.

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.