Home
Shampo
Milk & Honey Gold
Milk & Honey Gold Shampon për flokë rrezatues dhe të butë

Përshkrim

Pasuruar me një përzierje të kushtueshme hidratuese të qumështit organik dhe ekstrakteve të mjaltit me krem ​​hidratues natyral, shampoja jonë kremoze luksoze ushqen bujarisht për t'i lënë flokët shkëlqyeshëm të butë. I përshtatshëm për përdorim të përditshëm dhe aromatizuar hyjnisht me aromën tonë nënshkruese Milk & Honey Gold për një përvojë sensuriale të butë, pastroni butësisht flokët për të rivendosur shkëlqimin dhe vitalitetin natyral.

Vendoseni në flokë të lagur, pastroni në një shkumë të pasur dhe aromatik dhe shpëlajeni tërësisht.

I mbushur me ekstrakte me burim organik të qumështit dhe mjaltit për të lagur me bollëk dhe gjendje për flokë të butë dhe rrezatues

Qumështi: Njihet si një nga kondicionerët më të mirë të natyrës, ky përbërës i pasur me lëndë ushqyese hidraton dhe zbutet gjatë pastrimit.

Mjalti: Një përbërës i mirënjohur, i pasur me sheqer për t’u zbutur, i butë dhe i kushtueshëm. Mineralet dhe vitaminat ndihmojnë në ringjalljen për shkëlqim dhe shkëlqim.

Të gjithë Përbërësit
AQUA, SODIUM LAURETH SULFATE, COCAMIDOPROPYL BETAINE, GLYCOL DISTEARATE, SODIUM CHLORIDE, LAURETH-4, GLYCERIN, PARFUM, SODIUM LAUROYL SARCOSINATE, GUAR HYDROXYPROPYLTRIMONIUM CHLORIDE, SODIUM BENZOATE, CITRIC ACID, COCO-GLUCOSIDE, GLYCERYL OLEATE, DICAPRYLYL ETHER, LAURYL ALCOHOL, 2-BROMO-2-NITROPROPANE-1,3-DIOL, FORMIC ACID, MEL, SINE ADIPE LAC, SODIUM CITRATE, PHENOXYETHANOL, TOCOPHEROL, HYDROGENATED VEGETABLE GLYCERIDES CITRATE, CI 47005, CI 14700
Linja jonë kryesore ushqyese e produkteve ushqyese! Qumështi ndihmon në arritjen e lëkurës së butë dhe të zhdërvjellët. Mjalti eksfolon butësisht, rigjallëron dhe bllokon lagështinë. Nga sapuni i duarve te locionet e trupit dhe kremrat e dushit, mirë se vini në botën e Milk & Honey.

Oriflame India Private Limited

B-44, Phase II, Post Office - NSEZ

Gautam Budh Nagar

Uttar Pradesh, 201305 INDIA

INDIA

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.