Home
Kondicioner
Milk & Honey Gold
Milk & Honey Gold Kondicioner për flokë rrezatues dhe të butë

Përshkrim

Një përzierje ushqyese për gjendjen, vulosjen e lagështisë dhe ruajtjen e shkëlqimit natyral - kondicioneri ynë i ri, luksoz, i lë flokët të ndjehen me butësi dhe të lehtë për tu menaxhuar. Mbushur me qumësht organik dhe ekstrakte mjalti për hidratimin e ushqimit dhe detangimin e lehtë I përshtatshëm për përdorim të përditshëm dhe aromatik hyjnor me aromën tonë nënshkruese Milk & Honey Gold për një eksperiencë të ndjeshme ndjesore.

Pasi ta lani me shampo me shampon e qumështit dhe të artë, vendoseni në flokë të lagur dhe zbuteni nga mesi deri në maja. Krehni për të siguruar që secila fije të jetë e mbuluar në mënyrë të barabartë. Shpëlajeni tërësisht.

I mbushur me ekstrakte me burim organik të qumështit dhe mjaltit për të lagur me bollëk dhe gjendje për flokë të butë dhe rrezatues

Qumështi: Njihet si një nga kondicionerët më të mirë të natyrës, ky përbërës i pasur me lëndë ushqyese hidraton dhe zbutet gjatë pastrimit.

Mjalti: Një përbërës i mirënjohur, i pasur me sheqer për t’u zbutur, i butë dhe i kushtueshëm. Mineralet dhe vitaminat ndihmojnë në ringjalljen për shkëlqim dhe shkëlqim.

Të gjithë Përbërësit
AQUA, CETEARYL ALCOHOL, GLYCERIN, BRASSICAMIDOPROPYL DIMETHYLAMINE, AMODIMETHICONE, COCO-CAPRYLATE/CAPRATE, ASPARTIC ACID, HYDROXYETHYLCELLULOSE, PHENOXYETHANOL, PARFUM, IMIDAZOLIDINYL UREA, DICAPRYLYL ETHER, LAURYL ALCOHOL, METHYLPARABEN, DISODIUM EDTA, PROPYLPARABEN, ETHYLPARABEN, MEL, SINE ADIPE LAC, DISODIUM PHOSPHATE, POLYSORBATE 60, TOCOPHEROL, SODIUM PHOSPHATE, CI 47005, CI 14700, CI 42090
Duke ditur përfitimet e qumështit dhe mjaltit, kemi krijuar koleksionin e artëMilk & Honey. Duke ofruar një gamë të gjerë formulimesh ushqyese dhe të pasura për fytyrën, flokët dhe trupin tuaj që ju ofrojnë përvojën përfundimtare përkëdhelëse.

Oriflame India Private Limited

B-44, Phase II, Post Office - NSEZ

Gautam Budh Nagar

Uttar Pradesh, 201305 INDIA

INDIA

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.