Home
Maska për flokë
Milk & Honey Gold
Milk & Honey Gold Maskë për flokë rrezatues dhe të butë

Përshkrim

Mbështilleni flokët tuaj me maskën tonë luksoze të butë për të ushqyer dhe lagështuar thellë flokët, duke i lënë të butë. Me një përzierje të re, luksoze ushqyese të përbërësve të kondicionuar, struktura e pasur shkrihet në flokë ndërsa i mbush ato me aromën tonë hyjnore Milk & Honey Gold për një përvojë vërtet indulgjente. Pasuruar me qumësht organik dhe ekstrakte mjalti dhe një përzierje të kushtueshme hidratuese për ushqim të thellë dhe flokë të kontrollueshëm.

Trajtojini flokët me këtë maskë hidratuese indulgjente 1-2 herë në javë. Pas larjes me shampo, vendoseni bujarisht në flokë të tharë me peshqir, duke u përqendruar në gjatësinë e mesit deri në maja. Masazhoni butësisht maskën për t'u siguruar që flokët janë të mbuluara në mënyrë të barabartë, lëreni për pesë minuta dhe më pas shpëlajeni tërësisht

I mbushur me ekstrakte me burim organik të qumështit dhe mjaltit për të lagur me bollëk dhe gjendje për flokë të butë dhe rrezatues

Qumështi: Njihet si një nga kondicionerët më të mirë të natyrës, ky përbërës i pasur me lëndë ushqyese hidraton dhe zbutet gjatë pastrimit.

Mjalti: Një përbërës i mirënjohur, i pasur me sheqer për t’u zbutur, i butë dhe i kushtueshëm. Mineralet dhe vitaminat ndihmojnë në ringjalljen për shkëlqim

Të gjithë Përbërësit
AQUA, DISTEAROYLETHYL DIMONIUM CHLORIDE, AMODIMETHICONE, CETEARYL ALCOHOL, CETYL ALCOHOL, STEARYL ALCOHOL, GLYCERIN, BUTYROSPERMUM PARKII BUTTER, COCO-CAPRYLATE/CAPRATE, CETEARETH-20, PARFUM, IMIDAZOLIDINYL UREA, METHYLPARABEN, POLYQUATERNIUM-37, HYDROXYETHYLCELLULOSE, PROPYLPARABEN, CITRIC ACID, DICAPRYLYL ETHER, LAURYL ALCOHOL, SODIUM CITRATE, MEL, SINE ADIPE LAC, PHENOXYETHANOL, TOCOPHEROL
Duke ditur përfitimet e qumështit dhe mjaltit, kemi krijuar koleksionin e artëMilk & Honey. Duke ofruar një gamë të gjerë formulimesh ushqyese dhe të pasura për fytyrën, flokët dhe trupin tuaj që ju ofrojnë përvojën përfundimtare përkëdhelëse.

Oriflame India Private Limited

B-44, Phase II, Post Office - NSEZ

Gautam Budh Nagar

Uttar Pradesh, 201305 INDIA

INDIA

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.