Home
Pastrues trupi
Milk & Honey Gold
Milk & Honey Gold Pampering Kremë për Dush

Përshkrim

Jepini lëkurës tuaj përkëdheljen luksoze të përditshme që meriton me këtë krem ​​dushi me shkumë të pasur dhe të shpejtë. I mbushur me ekstrakte të burimeve organike të qumështit dhe mjaltit, ky favorit për një kohë të gjatë është riformuluar me ekspertizë me akoma më shumë krem ​​hidratues - duke e lënë lëkurën tuaj të ndjehet e butë, e pastruar dhe me aromë hyjnore në nënshkrimin e aromës Milk & Honey Gold.

Lajeni dhe pastroni

Mbushur me ekstrakte organike të qumështit dhe mjaltit për të lagur me bollëk dhe gjendje për lëkurë të butë, dhe shkëlqyese.

Qumështi: Njihet si një nga kondicionerët më të mirë të natyrës, ky përbërës i pasur me lëndë ushqyese hidraton dhe zbutet gjatë pastrimit.

Mjalti: Një përbërës i mirënjohur, i pasur me sheqer për t’u zbutur, i butë dhe i kushtueshëm. Mineralet dhe vitaminat ndihmojnë në ringjalljen për shkëlqim dhe butësi.

Të gjithë Përbërësit
AQUA, SODIUM LAURETH SULFATE, GLYCERIN, COCAMIDOPROPYL BETAINE, LAURETH-3, GLYCOL DISTEARATE, SODIUM CHLORIDE, SODIUM LAUROYL SARCOSINATE, PHENOXYETHANOL, LAURETH-4, PARFUM, CITRIC ACID, SODIUM BENZOATE, LINALOOL, SODIUM CITRATE, POLYQUATERNIUM-39, HEXYL CINNAMAL, DISODIUM EDTA, MEL, SINE ADIPE LAC, FORMIC ACID, CI 47005, CI 14700
Duke ditur përfitimet e qumështit dhe mjaltit, kemi krijuar koleksionin e artëMilk & Honey. Duke ofruar një gamë të gjerë formulimesh ushqyese dhe të pasura për fytyrën, flokët dhe trupin tuaj që ju ofrojnë përvojën përfundimtare përkëdhelëse.

Oriflame India Private Limited

B-44, Phase II, Post Office - NSEZ

Gautam Budh Nagar

Uttar Pradesh, 201305 INDIA

INDIA

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.