Home
Maskara
Giordani Gold
Giordani Gold Volumising Fortemente Maskara

Përshkrim

Bilanci harmonik i vëllimit elegant, curl dhe lift, menjëherë dhe me kalimin e kohës,

në sajë të furçës sonë të projektuar ekskluzivisht Fortemente dhe formulës luksoze me Lash Reveal Complex.


Mbushur me Lash Thickener, i cili punon për të ushqyer dhe trashur qerpikët, kështu që ato forcohen me kalimin e kohes


  • Vendoseni me lëvizje gjithëpërfshirëse nga rrënjët deri në majat e qerpikëve në një lëvizje të butë zig-zag.
  • Përdorni harkun e furçës për të shtyrë qerpikët lart për vëllim dhe për t’u mbështjellur.
  • Bëni shpërndarjen e shtresave nëse preferohen për vëllim më sensual.

  • Kompleksi Lash Reveal kombinon Fibra të Zezë Splash, Dyllë Lifting Laxes dhe Polimere fleksibël për të siguruar një dukje të menjëhershme të vëllimit dhe për ta mbyllur atë në vend për konsumim të gjatë.
  • Mbushur me Lash Thickener, një mikro-lipid thelbësor për të rritur fuqinë dhe vëllimin e qerpikëve të zhveshur. E njohur për të rritur gjerësinë dhe trashësinë natyrore të qerpikëve, ajo punon për të ushqyer dhe forcuar qerpikët, kështu që ato bëhen më të forta, të lëmuara dhe më rezistente.
Të gjithë Përbërësit
AQUA, ORYZA SATIVA CERA, TRIBEHENIN, STEARIC ACID, BUTYLENE GLYCOL, PALMITIC ACID, BEHENYL BEESWAX, STEARYL BEESWAX, METHYLGLUCAMINE, SYNTHETIC BEESWAX, ACACIA SENEGAL GUM, PVP, COPERNICIA CERIFERA CERA, CYCLOPENTASILOXANE, POLYURETHANE-35, CYCLOHEXASILOXANE, HYDROXYETHYLCELLULOSE, CAPRYLYL GLYCOL, PHENOXYETHANOL, CETEARETH-20, IMIDAZOLIDINYL UREA, DIMETHICONE, GLYCERIN, DISODIUM EDTA, PANTHENOL, PEG-8, TOCOPHERYL ACETATE, NYLON-6, METHYLPROPANEDIOL, LECITHIN, BHT, METHYLPARABEN, PEG-8/SMDI COPOLYMER, PALMITOYL MYRISTYL SERINATE, SODIUM POLYACRYLATE, PROPYLPARABEN, ETHYLPARABEN, PHENYLPROPANOL, SILICA, BIOTIN, +/-: CI 77499
 

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.