Home
Pastrues trupi
feel-good
Wake Up Xhel për Dush Feel Good

Përshkrim

Ndjehuni gati për çfarëdo me këtë xhel pastrues dhe freskues për trup që shpërthen me aroma të këndshme të Gjetheve Yuzu dhe Mentes. Aroma njihet se ka efekte stimuluese, dhe formula përmbanë vajëra natyral esencial. Të gjitha pa sapun, me pH-balanc dhe testuar dermatologjikisht.
AQUA, SODIUM LAURETH SULFATE, COCAMIDOPROPYL BETAINE, SODIUM CHLORIDE, LAURETH-3, PARFUM, SODIUM BENZOATE, CITRIC ACID, LIMONENE, DMDM HYDANTOIN, PEG-7 GLYCERYL COCOATE, CITRUS AURANTIUM DULCIS PEEL OIL, CITRUS LIMON PEEL OIL, LINALOOL, GERANIOL, DISODIUM EDTA, HEXYL CINNAMAL, MENTHA VIRIDIS LEAF OIL, CITRONELLOL, JUNIPERUS VIRGINIANA OIL, SODIUM CITRATE, GLYCERIN, PHENOXYETHANOL, CITRUS JUNOS FRUIT EXTRACT, CI 19140, CI 42090
Gati për emocion? Mirësevini në Feel Good - një gamë e re e produkteve senzacionale të dizajnuara për të theksuar disponimin tuaj. Xhel për dush, shkuma dhe aroma që përdorin forcën e parfumerisë për të ushqyer ndienjat tuaja. Zgjidhni disponimin tuaj, ngriteni dhe shkojmë tutje!

Oriflame India Private Limited

B-44, Phase II, Post Office - NSEZ

Gautam Budh Nagar

Uttar Pradesh, 201305 INDIA

INDIA

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.