Home
Pastrues trupi
feel-good
Loved Up Xhel për Dush Feel Good

Përshkrim

Ndani dashurinë!

Është koha të bëni një dush, të pastroheni dhe të jeni në humor për romancë, me xhel dushi Feel Good Loved Up. Një xhel dushi me aromë të fuqishme me aromën sensuale të Plum dhe Black Pepper, i krijuar për të shkaktuar një përgjigje sensuale. Formula përmban vajra thelbësorë natyralë. Të gjithë pa sapun, të ekuilibruar me pH dhe të testuar dermatologjikisht. A jeni gati ta ndjeni dashurinë?

Përdorni në dush për të pastruar dhe për t'ju sjellë në humor për dashuri!

NDJEHUNI TË DASHUR ME KUMBULL & PIPER TE ZI

Sensualiteti është çelësi i kësaj aromë frymëzuese. Kumbullat janë tema e nxehtë në aromë, e njohur për misterin e saj të luleve prej kadifeje. Për pak erëz, ne shtuam Specin e Zi, i njohur gjithashtu për vetitë e tij afrodiziake.

Të gjithë Përbërësit
AQUA, SODIUM LAURETH SULFATE, COCAMIDOPROPYL BETAINE, SODIUM CHLORIDE, LAURETH-3, PARFUM, SODIUM BENZOATE, CITRIC ACID, DMDM HYDANTOIN, PEG-7 GLYCERYL COCOATE, DISODIUM EDTA, BENZYL SALICYLATE, HYDROXYCITRONELLAL, LINALOOL, CITRUS NOBILIS PEEL OIL, LIMONENE, SODIUM CITRATE, GLYCERIN, PIPER NIGRUM FRUIT EXTRACT, ELETTARIA CARDAMOMUM SEED OIL, PRUNUS DOMESTICA FRUIT EXTRACT, PHENOXYETHANOL, POTASSIUM SORBATE, CI 17200, CI 19140, CI 42090
Gati për emocion? Mirësevini në Feel Good - një gamë e re e produkteve senzacionale të dizajnuara për të theksuar disponimin tuaj. Xhel për dush, shkuma dhe aroma që përdorin forcën e parfumerisë për të ushqyer ndienjat tuaja. Zgjidhni disponimin tuaj, ngriteni dhe shkojmë tutje!

Oriflame India Private Limited

B-44, Phase II, Post Office - NSEZ

Gautam Budh Nagar

Uttar Pradesh, 201305 INDIA

INDIA

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.