Home
Lajner për sy
OnColour
ONCOLOUR PERFECT DUO LAPS PËR SY

Përshkrim

Është e lehtë të krijoni pamje të shkëlqyera për sytë me lapsa për sytë OnColour Duo. Çdo laps vjen me 2 ngjyra plotësuese dhe mund të përdoret si një astar i kohl ose i smudged dhe i përzier për një pamje të plotë të syve.


Të buta, këto nuanca janë të lehta për tu zbatuar dhe të rehatshme për tu vendosur. Merrni të gjitha lapsat dhe përziejini dhe përputhuni për të krijuar pamje të shkëlqyeshme dhe të gjithanshme. Mbulim i mirë i ngjyrave dhe vendosje e rehatshme.

MICA, HYDROGENATED VEGETABLE OIL, C10-18 TRIGLYCERIDES, CALCIUM SODIUM BOROSILICATE, HYDROGENATED POLYISOBUTENE, POLYMETHYLSILSESQUIOXANE, C20-24 ALKYL DIMETHICONE, RHUS SUCCEDANEA FRUIT CERA, DISTEARDIMONIUM HECTORITE, SYNTHETIC FLUORPHLOGOPITE, SILICA, PROPYLENE CARBONATE, KAOLIN, TIN OXIDE, GLYCERYL BEHENATE/EICOSADIOATE, LECITHIN, SORBITAN TRISTEARATE, TOCOPHEROL, ASCORBYL PALMITATE, CITRIC ACID, +/-: CI 77891, CI 77499, CI 77007, CI 77491, CI 77742, CI 77492, CI 77510, CI 19140, CI 42090, CI 77288
OnColour është grim i papërmbajtshëm me një gamë të gjerë ngjyrash të gjalla që ngre menjëherë pamjen tuaj. Merrni OnColour - është e lehtë për t'u përdorur dhe e lehtë për t'u dashuruar!

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.