Home
Konturë & highlighter
THE ONE
THE ONE Kuti e Konturave

Përshkrim

Daltoni dhe konturoni si një profesionist me kompletin e konturimit 3-në-1. Tre paleta të reja për çdo ton lëkure!

1. Bronz:Rrotulloni furçën tuaj në nuancën e bronztë dhe aplikojeni në rrathë të vegjël përgjatë vijës së flokëve, duke lëvizur butësisht nga një tempull në tjetrin. Aplikoni një pastrim tjetër në zgavrat e faqeve tuaja dhe përzieni. Për të përfunduar, aplikojeni përgjatë skajit të nofullës suaj dhe poshtë çdo ane të hundës. Ndërtoni ngjyrën për efekt më të madh.

2. Highlighteri: Aplikoni nuancat e theksuara në majat e mollëzave tuaja, poshtë urës së hundës, mjekrës tuaj dhe pak mbi harkun e cupidit. Ndërtoni ngjyrën për intensitet më të madh.

3. Skuqje:

Aplikoni nuancën e skuqjes në mollët e faqeve tuaja. Ndërtoni ngjyrën për efekt më të madh.

The ONE Contouring Kit është një treshe 3-në-1 me theksim bronzi. Punëson

Pluhurat e mikrosferëspër veshje të qëndrueshmëri dhePërmirësuesit e teksturëspër të siguruar një aplikim të qëndrueshëm pa probleme. Konturo si një profesionist!

Teknologjia e avancuar dhe formulimet më të fundit, dallohet nga të tjerat me nuancat në trend, pigmentim të lartë dhe produktet me paketim elegant. THE ONE është projektuar në Stokholm - një nga kryeqytetet e inovacionit në botë dhe ku lindin trendet. Shprehuni me një gamë të gjerë kozmetike për fytyrën, sytë, buzët dhe thonjtë. Nuancat e reja me stil takohen me formate inovative.

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.