Home
Konturë & highlighter
THE ONE
THE ONE Illusion Ndriques

Përshkrim

Ndizni ndriçimin tuaj!


Highlighter ndriçues me botim të kufizuar për të sjellë një shkëlqim rrezatues në lëkurën tuaj. Formulë e ndërtueshme, përdoret vetëm ose e përzier.


Me teknologjinë IlluSkin Glow për një shkëlqim rrezatues që shpërndahet lehtë dhe pikatore e integruar për aplikim të lehtë.


I mbushur me Pantenol, ekstrakt të sythave të ahut dhe ujë me fruta kivi për të ndihmuar në gjendjen e lëkurës.

Krijoni një shkëlqim të personalizueshëm:


  1. Përdoreni vetëm për të theksuar pikat e larta të fytyrës - mollëzat, urën e hundës, nën kockën e vetullës dhe harkun e kupidit:
  • Shtrydhni pikatoren për të lëshuar pika të vogla në lëkurë. Përziejini duke përdorur majat e gishtave të pastër / blender bukurie / sfungjer / furçë. Aplikoni më shumë pika për intensitet më të madh.

  1. Përzieni disa pika me hidratuesin, primerin ose bazën tuaj të preferuar për të përmirësuar shkëlqimin e përgjithshëm të lëkurës tuaj.

  1. Aplikoni disa pika në majat e shpatullave / në kockën e jakës / pikat e tjera të larta të trupit për ndriçim edhe më të madh.

Teknologjia IlluSkin Glow:


Sekreti i efektit tonë hiper-theksues, Teknologjia IlluSkin Glow kombinon një përzierje pluhurash dhe pigmentesh ndriçuese për rezultate rrezatuese.


Pluhurat ndriçuese: Ofron shkëlqim dhe reflektim intensiv dhe kontribuon në shkëlqimin e efektit të theksuar.


Pigmente ndriçuese: Ofron shkëlqim, shkëlqim dhe një ndikim të fortë vizual që çizmet shkëlqejnë dhe shkëlqejnë edhe më shumë.

Të gjithë Përbërësit
AQUA, SYNTHETIC FLUORPHLOGOPITE, BUTYLENE GLYCOL, MICA, PROPANEDIOL, BIOSACCHARIDE GUM-4, ACRYLATES COPOLYMER, ACTINIDIA CHINENSIS FRUIT WATER, PANTHENOL, SODIUM HYDROXIDE, FAGUS SYLVATICA BUD EXTRACT, TIN OXIDE, 1,2-HEXANEDIOL, METHYLPARABEN, CAPRYLHYDROXAMIC ACID, BENZYL ALCOHOL, BENZOIC ACID, CI 77891, CI 77491
Teknologjia e avancuar dhe formulimet më të fundit, dallohet nga të tjerat me nuancat në trend, pigmentim të lartë dhe produktet me paketim elegant. THE ONE është projektuar në Stokholm - një nga kryeqytetet e inovacionit në botë dhe ku lindin trendet. Shprehuni me një gamë të gjerë kozmetike për fytyrën, sytë, buzët dhe thonjtë. Nuancat e reja me stil takohen me formate inovative.

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.