THE ONE
TO Stilist i fytyrës

Përshkrim

Humbni në të. Ndizeni.


Bronz, nxjerr në pah,ngjyrosje dhe kontura - këto stile të gjithanshme të fytyrës janë perfekte për krijimin e pamjeve të kompletuara të përbërjes brenda pak minutash. Katër hije të këmbyeshme për të nxjerrë në pah ose shtuar dimensionin e syve, buzëve dhe faqeve.


Formulë unike kremoze që përzihet lehtë dhe lejon zbatim të gabuar. Pasuruar me squalene dhe Vitaminë E për të njomur lëkurën tuaj.

Stilet e fytyrës me shumë përdorime thyejnë rregullat. Çdo stilist mund të përdoret kudo, sidoqoftë ju e doni! Këtu janë disa sugjerime:


  • Theksues - Vendoseni në pikat e larta të fytyrës duke përfshirë majat e mollëzave, kockat e vetullave, harqet e kupave dhe urën e hundës.
  • Skuqem - Vendoseni nëpër faqet tuaja ose si buzëkuq dhe përziejeni.
  • Bronzer Shimmering - Vendoseni në zgavrat e faqeve, vijës së flokëve, tempujve, vijës së nofullës dhe përzierjes. Apo pse të mos përdoret si rimel?
  • Kontur Mat - Vendoseni poshtë mollëzave, përgjatë vijës së nofullës, anëve të hundës, tempujve dhe përzierjen.

I mbushur me Squalane, një lipid botanik i lehtë për të ndihmuar lëkurën të ndihet e njomë, e butë, e lëmuar dhe elastike.

Të gjithë Përbërësit
ETHYLHEXYL PALMITATE, CYCLOPENTASILOXANE, SYNTHETIC FLUORPHLOGOPITE, DIMETHICONE, MICA, TRIMETHYLSILOXYSILICATE, SYNTHETIC WAX, CYCLOHEXASILOXANE, ISOHEXADECANE, HYDROGENATED POLYISOBUTENE, CERA MICROCRISTALLINA, SILICA, COPERNICIA CERIFERA CERA, TOCOPHERYL ACETATE, TIN OXIDE, ARGANIA SPINOSA KERNEL OIL, SQUALANE, BHT, +/-: CI 77891, CI 77491, CI 16035, CI 77492, CI 77499, CI 19140
Teknologjia e avancuar dhe formulimet më të fundit, dallohet nga të tjerat me nuancat në trend, pigmentim të lartë dhe produktet me paketim elegant. THE ONE është projektuar në Stokholm - një nga kryeqytetet e inovacionit në botë dhe ku lindin trendet. Shprehuni me një gamë të gjerë kozmetike për fytyrën, sytë, buzët dhe thonjtë. Nuancat e reja me stil takohen me formate inovative.

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.