Home
Lajner për sy
OnColour
ONCOLOUR MONO Laps për Sy

Përshkrim

Lapsi i syve me nuanca bukur klasike që përcaktojnë dhe rrisin sytë tuaj. Vijëzoni sytë me saktësi ose krijoni pamje Smokey.


Struktura e butë, e lehtë për tu përzier rrëshqet pa probleme dhe ju jep mbulim mesatar dhe veshje të rehatshme, për të përshtatur gjendjen e syve që përputhen me pamjen tuaj të përgjithshme.

HYDROGENATED PALM OIL, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, HYDROGENATED COCO-GLYCERIDES, HYDROGENATED VEGETABLE OIL, CERA ALBA, TRIPALMITIN, MICA, SORBITAN TRISTEARATE, LECITHIN, TOCOPHEROL, ASCORBYL PALMITATE, GLYCERYL STEARATE, GLYCERYL OLEATE, CITRIC ACID, +/-: CI 77499, CI 77491, CI 77492, CI 77891, CI 77266 (NANO)
OnColour është grim i papërmbajtshëm me një gamë të gjerë ngjyrash të gjalla që ngre menjëherë pamjen tuaj. Merrni OnColour - është e lehtë për t'u përdorur dhe e lehtë për t'u dashuruar!

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.