Home
Kujdesi për buzë
Tender Care
Tender Care Balsam me shumë përdorime rrush pa fara e zezë

Përshkrim

Kujdes i pafund që nga viti 1970

Tender Care është një klasik i Oriflame që është dashur dhe përdorur nga miliona që nga krijimi i tij në 1970! Ky multitasker i çmuar sjell përfitime të shumta dhe përdoret për çdo gjë, nga duart e thata, kutikulat dhe buzët e plasaritura deri te vetullat, bërrylat dhe këmbët e thata, duke e lënë lëkurën të ndjehet jashtëzakonisht e butë, elastike dhe e ushqyer.


Benefitet:
  • Vaj natyral i farës së rrushit të zi për ushqim shtesë dhe shije të shijshme
  • Edhe më shumë përbërës natyralë, duke e bërë atë një formulë 99,9% me origjinë natyrale!
  • Ushqyerje e thellë falë një përzierjeje jashtëzakonisht hidratuese të vajrave natyralë, dyllit të bletës dhe vitaminës E.
  • Një hapje e re, më e gjerë e krijuar për ta bërë aplikimin më të lehtë
  • Paketim më i qëndrueshëm me 20% më pak plastikë!

Aplikojeni në buzë dhe lëkurë sa herë të dëshironi, duke u fokusuar në zonat e thata. Mund të përdoret për të ushqyer dhe zbutur çdo njollë të thatë në fytyrë ose trup si buzët, kutikulat, duart, vetullat, bërrylat dhe këmbët.

Vaji i farës së rrushit të zi

Një vaj natyral ushqyes me Omega 3 & 6, sheqerna natyrale dhe vitamina që ndihmojnë në hidratimin dhe gjendjen e lëkurës.


Përzierje e vajrave natyralë

Një përzierje ushqyese dhe jashtëzakonisht hidratuese e vajit të kastorit dhe vajit të lulediellit. Kjo përzierje është shumë e ngjashme me yndyrnat tashmë të pranishme në lëkurë, gjë që lejon që këto vajra të përputhshëm me lëkurën të depërtojnë thellë për të ndihmuar në ushqyerjen, rimbushjen dhe mbrojtjen intensive të lëkurës nga brenda dhe për të ndihmuar që lëkura të ndjehet e butë dhe e kujdesshme.Dyll blete

Dylli i bletës është një përbërës i famshëm për kujdesin e lëkurës që ndihmon në zbutjen, zbutjen dhe kujdesin për lëkurën duke e mbajtur atë të hidratuar, të lëmuar dhe me pamje të shëndetshme.


Vitamina E

Një antioksidant i fuqishëm që mbron lëkurën nga dëmtimi i radikaleve të lira, ndihmon në zbutjen e lëkurës dhe siguron kujdes dhe mbrojtje për shtresat e sipërme të lëkurës.

Të gjithë Përbërësit
RICINUS COMMUNIS SEED OIL, HELIANTHUS ANNUUS HYBRID OIL, CERA ALBA, HYDROGENATED CASTOR OIL, RIBES NIGRUM SEED OIL, GLYCERYL CAPRYLATE, TOCOPHERYL ACETATE, TOCOPHEROL, ASCORBYL PALMITATE, PARFUM
Tender Care është një balsam i dashur për shumë qëllime me një aftësi fantastike për të zbutur dhe mbrojtur buzët dhe lëkurën e thatë në të gjithë trupin! Krijuar në vitin 1970, Tender Care është bërë një ikonë e Oriflame dhe është dashur dhe përdorur nga miliona. Formula efektive përbëhet nga një përzierje ushqyese e vajrave natyralë, dyllit të bletës dhe vitaminës E dhe ka një origjinë natyrale 99,9%.

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.