Home
Kujdesi për buzë
Tender Care
Balzami Tender Care Raspberry Multi-purpose

Përshkrim

Tender Care që nga viti 1970

Tender Care është një klasik i Oriflame që është dashur dhe përdorur nga miliona që nga krijimi i tij në 1970! Ky multitasker i çmuar jep përfitime të shumta dhe përdoret për çdo gjë, nga duart e thata, kutikulat dhe buzët e plasaritura deri te vetullat, bërrylat dhe këmbët e thata, duke e lënë lëkurën të ndjehet jashtëzakonisht e butë, elastike dhe e ushqyer.


Përfitimet:

  • Balsam për shumë përdorime me një aromë të lëngshme gjallëruese të mjedrës
  • Vaj natyral i farës së mjedrës për ushqim shtesë
  • Formula 99.9% me origjinë natyrale
  • Ofron ushqim të thellë falë një përzierjeje jashtëzakonisht hidratuese të vajrave natyralë, dyllit të bletës dhe vitaminës E
  • Hapje e gjerë e projektuar për të lehtësuar aplikimin dhe për të minimizuar mbetjet

Vaji i farës së mjedrës

Mjedrat janë të njohura për vetitë e tyre antioksiduese, të cilat ndihmojnë në luftimin e stresit oksidativ. Ky vaj natyral u zgjodh me kujdes për aftësinë e tij të jashtëzakonshme hidratuese dhe aromën e lëngshme gjallëruese. Vaji i farës së mjedrës ndihmon në ushqyerjen dhe zbutjen e thellë të lëkurës, duke lënë buzët dhe njolla të thata të ndjehen të lëmuara, të shëndetshme dhe të mbrojtura.


Përzierje e vajrave natyralë

Një përzierje ushqyese dhe jashtëzakonisht hidratuese e vajit të kastorit dhe vajit të lulediellit. Kjo përzierje është shumë e ngjashme me yndyrat tashmë të pranishme në lëkurë, gjë që lejon që këto vajra të përputhshëm me lëkurën të depërtojnë thellë për të ndihmuar në ushqyerjen, rimbushjen dhe mbrojtjen intensive të lëkurës nga brenda dhe për të ndihmuar që lëkura të ndihet e butë dhe e kujdesshme.


Dyll blete

Dylli i bletës është një përbërës i famshëm për kujdesin e lëkurës që ndihmon në zbutjen, dhe kujdesin për lëkurën duke e mbajtur atë të hidratuar, të lëmuar dhe me pamje të shëndetshme.


Vitamina E

Një antioksidant i fuqishëm që mbron lëkurën nga dëmtimi i radikaleve të lira, ndihmon në zbutjen e lëkurës dhe siguron kujdes dhe mbrojtje për shtresat e sipërme të lëkurës.

Të gjithë Përbërësit
RICINUS COMMUNIS SEED OIL, HELIANTHUS ANNUUS HYBRID OIL, CERA ALBA, HYDROGENATED CASTOR OIL, RUBUS IDAEUS SEED OIL, GLYCERYL CAPRYLATE, TOCOPHERYL ACETATE, TOCOPHEROL, ASCORBYL PALMITATE, PARFUM
Tender Care është një balsam i dashur për shumë qëllime me një aftësi fantastike për të zbutur dhe mbrojtur buzët dhe lëkurën e thatë në të gjithë trupin! Krijuar në vitin 1970, Tender Care është bërë një ikonë e Oriflame dhe është dashur dhe përdorur nga miliona. Formula efektive përbëhet nga një përzierje ushqyese e vajrave natyralë, dyllit të bletës dhe vitaminës E dhe ka një origjinë natyrale 99,9%.

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.