Home
Kujdesi për buzë
Tender Care
Balzam shumëqëllimësh Tender Care Passion Fruit

Përshkrim

Kujdes i pafund që nga viti 1970

Tender Care është një klasik i Oriflame që është dashur dhe përdorur nga miliona që nga krijimi i tij në 1970! Ky multitasker i çmuar sjell përfitime të shumta dhe përdoret për çdo gjë, nga duart e thata, kutikulat dhe buzët e plasaritura deri te vetullat, bërrylat dhe këmbët e thata, duke e lënë lëkurën të ndjehet jashtëzakonisht e butë, elastike dhe e ushqyer.


Benefitet:
  • Vaj natyral i farave të frutave të pasionit për ushqim shtesë dhe shije të shijshme
  • Tani me një formulë 99,9% me origjinë natyrale!
  • Ushqyerje e thellë falë një përzierjeje jashtëzakonisht hidratuese të vajrave natyralë, dyllit të bletës dhe vitaminës E.
  • Një hapje e re, më e gjerë e krijuar për ta bërë aplikimin më të lehtë
  • Paketim më i qëndrueshëm me 20% më pak plastikë!

Aplikojeni në buzë dhe lëkurë sa herë të dëshironi, duke u fokusuar në zonat e thata. Mund të përdoret për të ushqyer dhe zbutur çdo njollë të thatë në fytyrë ose trup si buzët, kutikulat, duart, vetullat, bërrylat dhe këmbët.

Vaji i farës së pasionit

Një vaj natyral ushqyes me një përmbajtje të lartë të përbërësve të dobishëm për lëkurën si vitamina A dhe C. Vitamina C dihet se ka një efekt antioksidant që ndihmon në mbrojtjen e lëkurës nga radikalet e lira dhe i jep lëkurës një ushqim të fortë.


Përzierje e vajrave natyralë

Një përzierje ushqyese dhe jashtëzakonisht hidratuese e vajit të kastorit dhe vajit të lulediellit. Kjo përzierje është shumë e ngjashme me yndyrat tashmë të pranishme në lëkurë, gjë që lejon që këto vajra të përputhshëm me lëkurën të depërtojnë thellë për të ndihmuar në ushqyerjen, rimbushjen dhe mbrojtjen intensive të lëkurës nga brenda dhe për të ndihmuar që lëkura të ndihet e butë dhe e kujdesshme.


Dyll blete

Dylli i bletës është një përbërës i famshëm për kujdesin e lëkurës që ndihmon në zbutjen, zbutjen dhe kujdesin për lëkurën duke e mbajtur atë të hidratuar, të lëmuar dhe me pamje të shëndetshme.


Vitamin E

Një antioksidant i fuqishëm që mbron lëkurën nga dëmtimet e radikaleve të lira, ndihmon në zbutjen e lëkurës dhe siguron kujdes dhe mbrojtje për shtresat e sipërme të lëkurës.

Të gjithë Përbërësit
RICINUS COMMUNIS SEED OIL, HELIANTHUS ANNUUS HYBRID OIL, CERA ALBA, HYDROGENATED CASTOR OIL, GLYCERYL CAPRYLATE, TOCOPHERYL ACETATE, TOCOPHEROL, PASSIFLORA EDULIS SEED OIL, ASCORBYL PALMITATE, PARFUM
Tender Care është një balsam i dashur për shumë qëllime me një aftësi fantastike për të zbutur dhe mbrojtur buzët dhe lëkurën e thatë në të gjithë trupin! Krijuar në vitin 1970, Tender Care është bërë një ikonë e Oriflame dhe është dashur dhe përdorur nga miliona. Formula efektive përbëhet nga një përzierje ushqyese e vajrave natyralë, dyllit të bletës dhe vitaminës E dhe ka një origjinë natyrale 99,9%.

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.