Home
Grimi
Giordani Gold
Giordani Gold Ajlajner i Lëngshëm

Përshkrim

Ajlajner për sy të pigmentuar intensivisht me një furçë precize aplikimi dhe Pigmentim Intense për përcaktim të pasur dhe dramatik të syve që i përshtaten stilit tuaj.


Ajlajner me qëndrim të gjatë, prova e njollave dhe e testuar për të dhënë zbatim preciz pa mundim, këtë vijë për sytë për një pamje që zgjat.

Vraponi butësisht nëpër vijën e syve për një efekt të hollë dhe delikat të rreshtimit të syve ose aplikoni me më shumë presion për një efekt më të trashë, më të përcaktuar.

Pigmentimi intensiv ju jep një përkufizim dramatik.

Të gjithë Përbërësit
AQUA, STYRENE/ACRYLATES/AMMONIUM METHACRYLATE COPOLYMER, BUTYLENE GLYCOL, LAURETH-21, PVP, PEG-40 HYDROGENATED CASTOR OIL, PHENOXYETHANOL, SODIUM DEHYDROACETATE, SODIUM LAURETH-12 SULFATE, CAPRYLYL GLYCOL, METHYLPARABEN, ETHYLHEXYLGLYCERIN, CITRIC ACID, PROPYLPARABEN, C11-15 PARETH-7, DIPOTASSIUM GLYCYRRHIZATE, DISODIUM EDTA, ETHYLPARABEN, POTASSIUM SORBATE, TETRASODIUM EDTA, TOCOPHEROL, +/-: CI 77266 (NANO)
 

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.