Home
Lajner për sy
THE ONE
TO STHLM Laps me ndikim të lartë për sy

Përshkrim

Gjeni linjën tuaj perfekte me këtë eyeliner me laps super të lehtë për t'u aplikuar.


  • Ngjyra e pasur intensive. *
  • Qëndrueshmëri e gjatë deri në 13 orë. *
  • Vetë-mprehëse, thjesht kthejeni lart.
  • Teksture ultra kremoze. *
  • Rezistent nga uji. *
  • Rezistent nga njollat. *

Përzieni dhe përshtatni me nuanca dhe tekstura mat dhe shkëlqyese për të gjetur pamjen tuaj sot, nesër dhe çdo ditë pas kësaj!


*Testuar nga konsumatori

Përdridheni lajnerin e syve për ta aplikuar përgjatë vijës së qerpikëve dhe vijës së ujit. Krijoni linja të sakta ose njollosni për një pamje të tymosur. Ndërtoni trashësi për më shumë ndikim.

DIMETHICONE, CYCLOPENTASILOXANE, CALCIUM SODIUM BOROSILICATE, TRIMETHYLSILOXYSILICATE, SYNTHETIC WAX, CALCIUM ALUMINUM BOROSILICATE, MICA, POLYPROPYLSILSESQUIOXANE, SYNTHETIC FLUORPHLOGOPITE, SUCROSE ACETATE ISOBUTYRATE, C30-50 ALCOHOLS, ALUMINA, TALC, BIS-DIGLYCERYL POLYACYLADIPATE-2, PHENYL TRIMETHICONE, POLYETHYLENE, TRIETHOXYCAPRYLYLSILANE, POLYMETHYLSILSESQUIOXANE, BIS-HYDROXYETHOXYPROPYL DIMETHICONE, CETYL PEG/PPG-10/1 DIMETHICONE, SORBIC ACID, ISOPROPYL TITANIUM TRIISOSTEARATE, TIN OXIDE, TOCOPHERYL ACETATE, BHT, DIMETHICONE/VINYL DIMETHICONE CROSSPOLYMER, +/-: CI 77499, CI 77491, CI 77891, CI 77492, CI 77510, CI 77007, CI 16035
Teknologjia e avancuar dhe formulimet më të fundit, dallohet nga të tjerat me nuancat në trend, pigmentim të lartë dhe produktet me paketim elegant. THE ONE është projektuar në Stokholm - një nga kryeqytetet e inovacionit në botë dhe ku lindin trendet. Shprehuni me një gamë të gjerë kozmetike për fytyrën, sytë, buzët dhe thonjtë. Nuancat e reja me stil takohen me formate inovative.

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.