Home
Aroma
feel-good
Wake Up Feel Good Ujë Tualeti

Përshkrim

Bam - Le të shkojmë!

Merrni përgjegjësinë për ditën tuaj dhe ndjeni hitin energjik të Feel Good Wake Up Ujë Tualeti. Një përzierje e shkëlqyeshme e notave të ndërtuara rreth gazit të gjelbër të Yuzu dhe gjetheve të freskëta të nenexhikut që është zhvilluar posaçërisht për t'ju lënë të ndiheni mirë, të zgjuar dhe të gatshëm për çdo gjë.

Shënime kryesore:

Top: Yuzu

Zemra: Gjethet e mentes

Baza: Musk

Familja e aromave: agrume - lule - nenexhik

Feel Good Wake Up Ujë Tualeti hapet me gazin e gjelbër të Yuzu dhe notat e agrumeve Limon, Lime dhe Grejpfrut. Notat e gjalla të gjetheve të nenexhikut, të mbushura me Freesia dhe Zambak të luginës përbëjnë zemrën. Kjo përzierje shkëlqyese është e rrumbullakosur me nota bazë Amber, Musk dhe drurë.

Të gjithë Përbërësit
ALCOHOL DENAT., AQUA, PARFUM, LIMONENE, CITRUS AURANTIUM DULCIS PEEL OIL, CITRUS LIMON PEEL OIL, LINALOOL, GERANIOL, HEXYL CINNAMAL, CITRONELLOL, CITRUS NOBILIS PEEL OIL, CITRUS AURANTIUM BERGAMIA PEEL OIL, JUNIPERUS VIRGINIANA OIL, CITRAL
Gati për emocion? Mirësevini në Feel Good - një gamë e re e produkteve senzacionale të dizajnuara për të theksuar disponimin tuaj. Xhel për dush, shkuma dhe aroma që përdorin forcën e parfumerisë për të ushqyer ndienjat tuaja. Zgjidhni disponimin tuaj, ngriteni dhe shkojmë tutje!

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.