Home
Aroma
feel-good
Loved Up Feel Good Ujë Tualeti

Përshkrim

Bëhuni në humor për dashuri!

Ndiqni zemrën tuaj dhe ngrini romancën me Feel Good Loved Up Ujë Tualeti. Një aromë lulesh, frutash dhe pikante e ndërtuar rreth notave të ëmbla dhe sensuale të kumbullës dhe piperit të zi, e zhvilluar posaçërisht për të evokuar anën tuaj pasionante dhe joshëse.

Shënime kryesore:

Sipër: Kumbulla

Zemra: Piper i zi

Baza: dru sandali

Familja e nuhatjes: Florientale - frute - pikante

Feel Good Loved Up Ujë Tualeti hapet me notat e ëmbla dhe sensuale të kumbullës, kardamomit, bergamotit dhe piperit rozë. Notat prej kadifeje lulesh të trëndafilit, heliotropit dhe jaseminit, të mbushura me piper të zi përbëjnë zemrën. Të gjitha të rrumbullakosura me notat bazë të drurit të sandalit, myshkut dhe drurit të kedrit.

Të gjithë Përbërësit
ALCOHOL DENAT., AQUA, PARFUM, CITRUS AURANTIUM BERGAMIA PEEL OIL, LIMONENE, BENZYL SALICYLATE, CITRUS NOBILIS PEEL OIL, CITRUS LIMON PEEL OIL, HYDROXYCITRONELLAL, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE, LINALOOL, COUMARIN, CITRAL
Gati për emocion? Mirësevini në Feel Good - një gamë e re e produkteve senzacionale të dizajnuara për të theksuar disponimin tuaj. Xhel për dush, shkuma dhe aroma që përdorin forcën e parfumerisë për të ushqyer ndienjat tuaja. Zgjidhni disponimin tuaj, ngriteni dhe shkojmë tutje!

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.