Home
Kujdesi për buzë
Love Nature
Love Nature Maskë dhe Skrab Hidratues për Buzë

Përshkrim

Shtresoj , qetë dhe e ushqyer me lumturi të pastër tropikale!

I mbushur me një përzierje delikate të përbërësve organikë tropikalë, Maska dhe pastrimi i buzëve Love Nature Smoothing do të kënaqë shqisat tuaja dhe do të rigjallërojë buzët tuaja.


Bëni lamtumirën e duhur buzëve të thata me këtë maskë dhe pastrim buzësh tropikale të begatshme, të mbushura me përbërës natyralë duke përfshirë Passion Fruit, Mint dhe Lime. Formuluar posaçërisht për të shtresuar dhe ushqyer lëkurën delikate në buzët tuaja, aromat e saj ekzotike duke ju transportuar në destinacione të largëta, ndërsa u jepni buzëve një dashuri të merituar. Për lëkurë të butë, të hidratuar, ju e dini dhe e doni!


Për më tepër, nenexhiku, frutat e pasionit dhe gëlqereja në Smoothing Lip Mask & Scrub Tropical Bliss janë të gjitha të kultivuara organikisht, që do të thotë se ato rriten pa kimikate - duke ruajtur vetitë e tyre të fuqishme të bimëve shëruese, si dhe planetin!


Testuar dermatologjikisht dhe i përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës.

Si të përdoret maska:
1. Në mënyrë që të ndihmoni buzët tuaja të thithin të gjithë elementët ushqyes, është e rëndësishme që të keni buzë të pastra, pa buzëkuq ose ndonjë produkt tjetër.

2. Duke përdorur majën e gishtit, vendosni një sasi liberale të produktit në buzët tuaja.

3. Lëreni produktin të lirë për 15 minuta - ndihmon në caktimin e një kohëmatësi nëse dëshironi të relaksoheni dhe të relaksoheni plotësisht. Merrni këtë moment për të medituar, për të arritur atë libër që keni dashur të mbaroni, ose për tu rregulluar nëpër shtëpi. Ti vendos!

4.Duke përdorur një fashe të lagur, fshij butësisht maskën.

5. Tani mund të shijoni ndjesinë e buzëve të buta, të hidratuara!

Si ta perdorni si skrab:
1. Përdorni majën e gishtit për të aplikuar një sasi bujare produkti në buzët tuaja, duke u siguruar që keni mbuluar të gjithë zonën.

2. Me majën e gishtit tuaj, përdorni lëvizje rrethore për të shtresuar dhe pastruar qelizat e thata dhe të vdekura të lëkurës. Për një shtim shtesë të lulëzimit, mund të përdorni furçë dhëmbësh me flokë të butë në vend të majës së gishtit.

3. Pasi të keni bërë shtresë, fshijeni produktin e mbetur.

4. Lyejini buzët me një peshqir dhe vazhdoni me aplikimin e balsamit të preferuar të hidratimit të buzëve.
Fruti i pasionit: Ndriçoni çdo ditë me këtë superfrut tropikal që do t'ju ndihmojë t'i jepni lëkurës suaj një nxitje hidratuese. Fruta e ëmbël dhe aromatike Passion është e pasur me acide yndyrore thelbësore dhe Vitaminë E, duke i dhënë maskës së buzëve dhe pastrimit vetitë e saj hidratuese dhe kondicionuese.

Gëlqere: Freskoni veten me këtë frut të butë që është e sigurt se do të ringjallë buzët tuaja! I njohur

për vetitë e tij antibakteriale, aroma e ëmbël e agrumeve të gëlqeres do t'ju japë energji dhe do t'ju freskojë kur vendosni maskën dhe pastrimin e buzëve, duke ju lënë me buzë që ndihen të lëmuara dhe të rinovuara.


Nenexhik:Jepini lëkurës tuaj një fillim të ri sa herë që keni nevojë me këtë bar të rivitalizues, të freskët. E pasur me vitamina dhe përbërës antioksidantë dhe me përfitime hidratuese dhe kujdesi, Menta në maskën dhe pastrimin e buzëve do t’ju ​​ndihmojë të gjallëroni buzët tuaja.

Sheqeri i Artë:Çfarë është më e ëmbël se sheqeri? Një gëlqere e lëmuar, e freskët e eksfolinuar! Sheqeri i Artë nxirret dhe kristalizohet nga lëngu i kallamit të shtypur për të formuar kokrriza krokante që largojnë në mënyrë efektive qelizat e vdekura të lëkurës, ndërsa janë gjithashtu të butë ndaj lëkurës delikate në buzët tuaja.
Të gjithë Përbërësit
GLYCERIN, SUCROSE, PASSIFLORA EDULIS SEED OIL, AMMONIUM ACRYLOYLDIMETHYLTAURATE/VP COPOLYMER, AQUA, PARFUM, MENTHA AQUATICA LEAF EXTRACT, CITRUS AURANTIFOLIA FRUIT EXTRACT, SODIUM BENZOATE, CITRIC ACID, PHENOXYETHANOL, POTASSIUM SORBATE, CI 19140, CI 42090
Kënaqni shqisat tuaja me formula të ëmbla dhe të lëngshme të frymëzuara nga natyra. Zbuloni universin Love Nature të mbushur me produkte të përditshme, ekstrakte organike natyrale dhe formula të kujdesshme. Cilën do të provoni më parë?

Oriflame India Private Limited

B-44, Phase II, Post Office - NSEZ

Gautam Budh Nagar

Uttar Pradesh, 201305 INDIA

INDIA

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.