Home
Lapsi për buzë
THE ONE
TO STHLM Ultimate Lajner për Buzë

Përshkrim

Kryeni, përcaktoni dhe formësoni buzët tuaja. The ONE Color Stylist Ultimate Lip Liner i zhvilluar për të komplimentuar buzëkuqët tuaj të preferuar Color Stylist Ultimate ose për t'u veshur vetëm. Formulë ultra kremoze e mbushur me pigmente të theksuara dhe e mbushur me acid hialuronik për hidratim dhe rehati.

  1. Filloni të konturoni buzët duke përdorur goditje të shkurtra natyrale. Filloni nga këndi i sipërm i buzës tuaj duke ndjekur konturet natyrale. Përsëriteni në pjesën e poshtme për të krijuar një formë buzësh plotësisht të përcaktuar.
  2. Mbushni buzët.
  3. Përdorni lanerin e buzëve për të mbushur plotësisht buzët për një pamje më intensive.
  4. Mund të vendosen vetëm ose nën buzëkuqin tuaj të preferuar.

The ONE Color Stylist Ultimate Lip Liner përmban Acid Hyaluronik i krijuar për të hidratuar buzët tuaja dhe për të nxitur ekuilibrin e lagështisë. Kombinuar me një përzierje unike të pigmenteve intensivisht të pasura dhe të dizajnuara për konsum të qëndrueshëm.

Të gjithë Përbërësit
DIMETHICONE, SUCROSE ACETATE ISOBUTYRATE, SYNTHETIC WAX, CYCLOPENTASILOXANE, TRIMETHYLSILOXYSILICATE, POLYPROPYLSILSESQUIOXANE, C30-50 ALCOHOLS, POLYBUTENE, POLYMETHYLSILSESQUIOXANE, POLYETHYLENE, PHENYL TRIMETHICONE, BIS-HYDROXYETHOXYPROPYL DIMETHICONE, TRIETHOXYCAPRYLYLSILANE, DIMETHICONE CROSSPOLYMER, TOCOPHERYL ACETATE, CAPRYLYL GLYCOL, CETYL PEG/PPG-10/1 DIMETHICONE, DIMETHICONE/VINYL DIMETHICONE CROSSPOLYMER, GLYCINE SOJA OIL, SODIUM HYALURONATE, BIS-DIGLYCERYL POLYACYLADIPATE-2, PENTAERYTHRITYL TETRA-DI-T-BUTYL HYDROXYHYDROCINNAMATE, ALOE BARBADENSIS LEAF EXTRACT, +/-: CI 15850, CI 77891, CI 77491, CI 42090, CI 45410, CI 77499, CI 77492, CI 17200, CI 19140
Teknologjia e avancuar dhe formulimet më të fundit, dallohet nga të tjerat me nuancat në trend, pigmentim të lartë dhe produktet me paketim elegant. THE ONE është projektuar në Stokholm - një nga kryeqytetet e inovacionit në botë dhe ku lindin trendet. Shprehuni me një gamë të gjerë kozmetike për fytyrën, sytë, buzët dhe thonjtë. Nuancat e reja me stil takohen me formate inovative.

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.