Home
Vetullat
THE ONE
TO Pomadë për Vetulla

Përshkrim

Vetullat me definicion të lartë që mahnitin


Krijoni, mbushni dhe ndërtoni pamjen tuaj më të përsosur të vetullave me pomadën tonë të parë të vetullave, krem ​​për pluhur. I hijshëm në dizajn, aplikuesi me kënd të integruar fuqizon pamjen tuaj me kontroll të fundit dhe përkufizim të lehtë që zgjat.


Projektuar për rrëshqitje të butë, të thatë shpejt, pa lëvizje, pa bujë.

Krijoni vetullat tuaja:


Hapi 1

Zhyt aplikuesin në kremen e vetullave dhe fshij çdo formulë të tepërt.


Hapi 2

Përdorni furçën për të përshkruar formën e vetullave tuaja. Aplikoni duke përdorur goditje të vogla me një dorë të butë për një përfundim natyral ose ndërtoni ngjyrën për një pamje më të guximshme.

  • Transformimi i formulës krem ​​në pluhur
  • Pamje e ndërtueshme, nga fundi natyror në atë të guximshëm
  • Formulë afatgjatë që i reziston zbehjes dhe venitjes
  • Furçë e pjerrët e integruar për një aplikim të thjeshtë, preciz
  • Formula me pigment të lartë rrëshqet lehtë, thahet shpejt
Të gjithë Përbërësit
CYCLOPENTASILOXANE, TRIMETHYLSILOXYSILICATE, CERA MICROCRISTALLINA, MICA, CYCLOHEXASILOXANE, BORON NITRIDE, PARAFFIN, PHENOXYETHANOL, TOCOPHERYL ACETATE, GLYCOL MONTANATE, DIMETHICONE, SYNTHETIC WAX, BHT, +/-: CI 77163, CI 77891, CI 77499, CI 77492, CI 77491
Teknologjia e avancuar dhe formulimet më të fundit, dallohet nga të tjerat me nuancat në trend, pigmentim të lartë dhe produktet me paketim elegant. THE ONE është projektuar në Stokholm - një nga kryeqytetet e inovacionit në botë dhe ku lindin trendet. Shprehuni me një gamë të gjerë kozmetike për fytyrën, sytë, buzët dhe thonjtë. Nuancat e reja me stil takohen me formate inovative.

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.