Home
Grimi
THE ONE
THE ONE STYLO Ajlajner Rezistent ndaj ujit

Përshkrim

Zbuloni formulen me qendrueshmeri te larte dhe aplikojeni me persosmeri. Vizues likuid per sy me nje qendrueshmeri impresionuese.

Aplikojeni gjate linjes se siperme te qerpikeve duke filluar nga kendi i brendshem i syrit. Vazhdoni te konturone ne perputhje me irisin. Perdorni goditje te shkurtra dhe bejeni vijen me te trashe ndersa largoheni nga qoshet e syrit. Vendosni kapakun dhe ruajeni horizontalisht per te siguruar qe lapsi te mos thahet.

THE ONE Eyeliner Stylo eshte i pasuruar me karbon te zi per nje ngjyre me intensive dhe impakte me te larte , permban teknologjine polimere per qendrueshmeri gjate gjithe dites.


Të gjithë Përbërësit
AQUA, ACRYLATES/ETHYLHEXYL ACRYLATE COPOLYMER, STYRENE/ACRYLATES/AMMONIUM METHACRYLATE COPOLYMER, BUTYLENE GLYCOL, ACRYLATES/DIMETHYLAMINOETHYL METHACRYLATE COPOLYMER, SODIUM LIGNOSULFONATE, 1,2-HEXANEDIOL, SODIUM LAURETH-11 CARBOXYLATE, SODIUM LAURETH-12 SULFATE, LAURETH-10, PHENOXYETHANOL, STEARETH-21, SODIUM DEHYDROACETATE, SODIUM POLYASPARTATE, POTASSIUM SORBATE, C11-15 PARETH-7, CAPRYLYL GLYCOL, SODIUM CHLORIDE, TETRASODIUM EDTA, SIMETHICONE, POLYSORBATE 65, DISODIUM EDTA, SORBIC ACID, GLYCERYL STEARATE, METHYLCELLULOSE, SULFURIC ACID, +/-: CI 77007, CI 77266 (NANO), CI 77491, CI 77492
Teknologjia e avancuar dhe formulimet më të fundit, dallohet nga të tjerat me nuancat në trend, pigmentim të lartë dhe produktet me paketim elegant. THE ONE është projektuar në Stokholm - një nga kryeqytetet e inovacionit në botë dhe ku lindin trendet. Shprehuni me një gamë të gjerë kozmetike për fytyrën, sytë, buzët dhe thonjtë. Nuancat e reja me stil takohen me formate inovative.

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.