Home
Aroma
Joyce
Joyce Rose Ujë Tualeti

Përshkrim
Ndjehuni flirtues dhe femëror me këtë Ujë Tualeti me fluska, por edhe varës, që kap dashurinë ngjitëse të jetës.


Shpërthime të gjalla agrumesh përziehen me delikatesë me nektarin petal të Ylang Ylang Oil të Madagaskarit për t'ju zhytur në ëmbëlsinë e momentit. Joshëse dhe e pasionuar, me syrin e plotë të lumturisë, frymëzon linja joshëse


Një kënaqësi e këndshme për t'ju bërë të dobët.Për rezultate optimale, hidhni aromën në pikat e pulsit të trupit tuaj - qafë ose dore.
Me notat e sipërme të gjalla të vajit të limonit ngritës, piper rozë me aromë të ëmbël dhe bajame kremoze, Joyce Rose hapet me një shkëlqim të ndritshëm. Ndërsa zemra del,nga nektari i butë petal i Ylang Ylang Oil i Madagaskarit, jasemini kokëfortë dhe tuberoza sjellin një ndjenjë tepër të varur. Ngrohur me shënime tërheqëse të drurit të sandalit, fasules tonka dhe vaniljes.


Familja e aromave

Lule Orientale


Shënim bazë

Vaj Ylang Ylang i Madagaskarit


Histori me shënime kryesore

Lulja bukur ekzotike nga pema Ylang Ylang frymëzoi këtë aromë me estetikën e saj artistike dhe aromën e pasur të luleve. Jashtëzakonisht femërore, mjaft e ëmbël dhe aq shumë e varur është pothuajse narkotike, Vaji Ylang Ylang i Madagaskarit sjell pamje vullnetare dhe me teksturë, duke frymëzuar linja joshëse… Hyjnor!


Shënimet kryesore: Vaj limoni, Piper rozë, Bajame

Shënime të thella: Tuberose, Jasmine, Ylang Ylang Oil of Madagascar

Shënimet bazë: Druri i Sandalit, Fasule Tonka, Vanilje

Të gjithë Përbërësit
ALCOHOL DENAT., AQUA, PARFUM, LINALOOL, LIMONENE, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE, COUMARIN, HYDROXYCITRONELLAL, BENZYL SALICYLATE, BENZYL BENZOATE, CITRONELLOL, GERANIOL, CITRAL, PHENOXYETHANOL, CI 17200, CI 42090
Dëshironi të jetoni një jetë të gjallë, krijuese? Kur fryma frymëzon, lërini të rrjedhin dhe ngasin valët e pasionit krijues. Zhyt veten në përvojat unike dhe pikturojeni jetën tuaj me ngjyra me treshen tonë të gazuar të aromave të Joyce!

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.