Home
Aromat
Eclat
Eclat Mon Parfum në Madhësi Çante

Përshkrim


Shprehja më e rafinuar e elegancës dhe stilit francez në një llak të përshtatshëm në madhësi të çantës. Eclat Mon Parfum u krijua me një notë ekskluzive nga shtëpia legjendare e aromave de Laire në Paris. Një aromë me lule dhe rrezatuese e ndërtuar rreth notave fisnike të luleve White Orris - me gaz, moderne dhe të sofistikuar sigurisht.
ALCOHOL DENAT., PARFUM, AQUA, ALPHA-ISOMETHYL IONONE, LIMONENE, LINALOOL, GERANIOL, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE, COUMARIN, CITRAL, CITRONELLOL, PHENOXYETHANOL
Për femrën elegante dhe moderne që reflekton elegancë. Një përzierje e përsosur e klasit dhe sofistikimit.

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.