Home
Aroma
Joyce
Joyce Jade Ujë Tualeti

Përshkrim

Eksploroni shtigjet e papritura që ju bëjnë të lulëzoni me këtë Ujë Tualeti me gaz me gaz.


Shpërthyer me dridhje të freskëta, shpresëdhënëse dhe nuanca të gazuara entuziazmi, zbulohet bukuria diellore e lules së Orkidesë së Egër – që të kujton ditët me diell dhe një stil jetese plot ngjyra, duke frymëzuar ngjyra energjike.


Shijoni gëzimin e pastër dhe të plotë të momentit.

Për rezultate optimale, spërkatni aromën në pikat e pulsit të trupit tuaj - qafën ose kyçin e dorës.

Mollë e gjelbër krokante dhe prekje të gazuara të limonit përzihen me akordin freskues ujor për një përshtypje të parë të gëzueshme. Ndërsa zemra shfaqet, bukuria diellore e lules së Orkidesë së Egër rrezaton një kthesë me diell nga buqeta e harlisur me lule me jasemini dhe manjolia. Mbetet një gjurmë kremoze e vaniljes së butë, qelibarit të artë dhe drurit të ngrohtë të sandalit.


Familja e parfumeve

Me lule-frute-jeshile


Shënim heroik

Orkide e egër


Historia e shënimit të heroit

Intriguese, bukur artistike dhe përjetësisht shpresëdhënëse, lulja e Orkidesë së Egër frymëzoi këtë aromë të gëzueshme, me gaz. Ndërsa zbulohet bukuria e saj diellore, ajo rrezaton një kthesë të ndritshme, të lumtur që të kujton ditët me diell dhe një stil jetese plot ngjyra. I ngrohtë, i shkujdesur dhe energjik, ai frymëzon ngjyra energjike!


Shënime kryesore

Notat kryesore: Limon, Mollë jeshile, Akord Ujor

Notat e zemrës: Magnolia, Orkide e Egër, Jasemini

Notat bazë: vanilje, qelibar, dru sandal

Të gjithë Përbërësit
ALCOHOL DENAT., AQUA, PARFUM, LIMONENE, BENZYL SALICYLATE, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE, HYDROXYCITRONELLAL, COUMARIN, CITRAL, LINALOOL, GERANIOL, PHENOXYETHANOL, CI 19140, CI 42090
Dëshironi të jetoni një jetë të gjallë, krijuese? Kur fryma frymëzon, lërini të rrjedhin dhe ngasin valët e pasionit krijues. Zhyt veten në përvojat unike dhe pikturojeni jetën tuaj me ngjyra me treshen tonë të gazuar të aromave të Joyce!

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.