Home
Sapun
Essentials
Essentials Purifying Sapun me Vitamin E & Çaj të Gjelbër

Përshkrim

Kujdes thelbësor për të gjithë familjen


Sapun pastrimi me veprim trefishe të krijuar për të lënë lëkurën të ndihet e pastër, e freskët dhe e pastër nga papastërtitë.


Me Vitaminën E dhe Çajin e Gjelbër. Formuluar posaçërisht për përdorim të shëndetshëm, të përditshëm. I pershtatshem per fytyre dhe trup. Testuar dermatologjikisht.

Lani dhe pastroni

  • Formula e veprimit të trefishtë: Mbroni, Pastroni, Pastroni *
  • Formuluar me Çaj jeshil për të ndihmuar në pastrimin e lëkurës nga vaji dhe papastërtitë *
  • I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës *
  • I përshtatshëm për fytyrën dhe trupin
  • Me Vitaminën E për të ndihmuar në mbrojtjen nga radikalet e lira *
  • Me Vitaminën E për të ndihmuar në rigjallërimin e lëkurës *
  • Testuar dermatologjikisht
  • Pa paraben

* Bazuar në përbërësit.

Të gjithë Përbërësit
SODIUM PALMATE, SODIUM PALM KERNELATE, AQUA, GLYCERIN, PARFUM, PALM ACID, SODIUM CHLORIDE, TOCOPHERYL ACETATE, HEXYL CINNAMAL, LINALOOL, LIMONENE, PALM KERNEL ACID, BUTYLPHENYL METHYLPROPIONAL, CITRONELLOL, TETRASODIUM EDTA, TETRASODIUM ETIDRONATE, CITRAL, CAMELLIA SINENSIS LEAF EXTRACT, LACTIC ACID, SODIUM BENZOATE, POTASSIUM SORBATE, CI 77891, CI 77499, CI 47005
Prezantojmë një gamë të produkteve të buta për pastrim të përsosura për tërë familjen. Formula me aksion të trefishtë me përbërës esencial si Vitamina E për të ndihmuar në mbrojtje dhe hidratim të lëkurës. Shijoni përfitimet e shumëfishta me çdo produkt në gamë.

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.