Home
Bazë & Topcoat
THE ONE
THE ONE Pro Wear Priming Bazë Coat

Përshkrim

Përgatituni dhe kryqëzojeni me këtë shtresë bazë perfekte. Projektuar për të ngjitur llakun për një mbajtje të qëndrueshme. Vendosje bazë perfekte për një lustër perfekt pozitivisht!

Aplikojeni në thonjtë e zhveshur përpara aplikimit të manikyrit. Lëreni të thahet plotësisht përpara se të aplikoni manikyrin e dëshiruar sipër. Përdoreni si hapin e parë në rutinën tuaj të llakut të thonjve.

Vendosja e bazës THE ONE PRO me përdorim 3-në-1 veprim për të shtypur, mbajtur dhe mbrojtur thonjtë tuaj. Krijuar për të mbështetur ngjitjen në ngjyrën e thonjve për rezultate të lëmuara dhe të qëndrueshme pa njollosje. Shtresë e shquar për mbushjen e pluhurit për rezultate të shkëlqyera.

Të gjithë Përbërësit
ETHYL ACETATE, BUTYL ACETATE, NITROCELLULOSE, ADIPIC ACID/NEOPENTYL GLYCOL/TRIMELLITIC ANHYDRIDE COPOLYMER, ACETYL TRIBUTYL CITRATE, ISOPROPYL ALCOHOL, BENZOPHENONE-3, N-BUTYL ALCOHOL, TRIMETHYLPENTANEDIYL DIBENZOATE, POLYVINYL BUTYRAL, CI 60725
Teknologjia e avancuar dhe formulimet më të fundit, dallohet nga të tjerat me nuancat në trend, pigmentim të lartë dhe produktet me paketim elegant. THE ONE është projektuar në Stokholm - një nga kryeqytetet e inovacionit në botë dhe ku lindin trendet. Shprehuni me një gamë të gjerë kozmetike për fytyrën, sytë, buzët dhe thonjtë. Nuancat e reja me stil takohen me formate inovative.

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.