Home
Vetullat
Giordani Gold
Giordani Gold Iconic Cushion Laps për Vetulla

Përshkrim

Vetullat ikonike me mbajtje luksoze, plotësi dhe shkëlqim


Laps vetullash me fund të dyfishtë për përkufizim dhe kujdes. Fshijini vetullat ikonike me një formulë kremoze unike trekëndëshe për të riformuar dhe ngjyrosur butësisht vetullat në njërën anë, tjetrën me një aplikues jastëkësh sensual që ju përkëdhel vetullat me fuqi të butë, të pasur me minerale për plotësi, kujdes dhe shkëlqim të butë prej kadifeje.

Hapi 1: Dredhni pak. Përcaktoni formën tuaj të vetullave duke përdorur lapsin - përshkruani skajin më të gjerë. Plotësoni çdo zonë të rrallë duke përdorur goditje të vogla.


Hapi 2: Përdorni aplikuesin e jastëkut për të mbushur ndonjë boshllëk të rrallë, shtoni vëllim delikat dhe përziejeni. Të dy skajet mund të përdoren së bashku ose në mënyrë të pavarur për një pamje të natyrës ose më të përcaktuar të vetullave.

Laps vetullash me dy përfundime:


Maja e trekëndëshit

Përcakton në mënyrë të lezetshme dhe ngjyros vetullat me një përzierje dylli të butë kremoze dhe kondicioner ushqyes për vetullat.


Zbatues jastëkësh

Përkëdhel vetullat me një vello të hollë me pluhura të buta të pasura me minerale për të shtuar plotësinë, vëllimin dhe për të vendosur pamjen tuaj ikonike të vetullave.

Të gjithë Përbërësit
ISONONYL ISONONANOATE, MICA, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, CETYL ETHYLHEXANOATE, HYDROGENATED COCO-GLYCERIDES, SYNTHETIC WAX, CERA MICROCRISTALLINA, PARAFFIN, SILICA, COPERNICIA CERIFERA CERA, GLYCOL MONTANATE, DIMETHICONE, SORBITAN ISOSTEARATE, SILICA DIMETHYL SILYLATE, ALUMINUM HYDROXIDE, DIMETHICONE CROSSPOLYMER, CAPRYLYL GLYCOL, TRIETHOXYCAPRYLYLSILANE, ETHYLHEXYLGLYCERIN, TOCOPHERYL ACETATE, ALUMINA, SODIUM DEHYDROACETATE, TOCOPHEROL, +/-: CI 77891, CI 77499, CI 77492, CI 77491
 

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.