Home
Aromat
Glacier
Glacier Air Uje toaleti

Përshkrim

Eksploroni lartësi të pakufizuara të aventurave dhe ndjeni tronditjen e të shkëlqyerve jashtë, me Glacier Air Eau de Toilette. Një aromë e fuqishme dhe mashkullore me një aromë të freskët aromatike tonike të frymëzuar nga gjallërimi i frymëmarrjes në ajër të pastër dhe të freskët nga lartësitë më të mëdha. Për njeriun në ndjekje të diçkaje më të madhe.

Vendoseni aromën në pikat e pulsit të trupit tuaj: qafën ose kyçin e dorës.

Aroma e Glacier Air Eau de Toilette fillon me grepfrutin e gazuar dhe të freskët të lulediellit, i rrethuar nga nenexhik aromatik djegës aromatik dhe fletë vjollce. Zemra ofron një freski intensive dhe të fuqishme me nënshkrimin e pastër, detar të Aquozone - zbutur nga notat e agrumeve absolute dhe mollës. Tharja e varur dhe intensive kombinon notat bazë të drurit gaiac, dru sandali dhe limbanol.


FAMILJE aromatizuese

Tonik aromatik


SHENIM HERO

Zonë ujore


Kjo notë ujore sjell një freski detare intensive dhe të qëndrueshme, si dhe një pastërti të një aromë.

SHËNIME KRYESORE

Top: Grapefruit, Pepper mint, Violet leaf

Brendesia: Aquozone, Cistus absolute, Apple

Baza: Gaiac wood, Sandalwood, Limbanol

Të gjithë Përbërësit
ALCOHOL DENAT., AQUA, PARFUM, BENZYL SALICYLATE, LIMONENE, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE, COUMARIN, CITRONELLOL, LINALOOL, ALPHA-ISOMETHYL IONONE, CITRAL, GERANIOL
Glacier është për mashkullin që kërkon kënaqësinë e aventurës. Një gamë e aromave joshëse të inspiruara nga momentet më joshëse në natyrë.

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.