Home
Kujdesi i duarve
Milk & Honey Gold
Milk & Honey Gold Grand Celebration Kremë për Duar & Trup

Përshkrim

Ky krem ​​i pasur dhe i këndshëm me seri të kufizuar për duar dhe trup, me aromën e veçantë të Milk&Honey, siguron hidratim intensiv për lëkurën tuaj gjatë gjithë ditës dhe e lë atë të ndjehet e hidratuar, e butë dhe e lëmuar. Një dhuratë luksoze dhe festive për ju ose të dashurit tuaj këtë sezon festiv.

I mbushur me ekstrakte qumështi dhe mjalti me burim organik për të hidratuar dhe ushqyer në masë të madhe lëkurën.


Qumësht: Përbërësi i pasur me lëndë ushqyese ndihmon në hidratimin dhe zbutjen gjatë pastrimit.

Mjaltë: Përbërës i pasur me sheqer për t'u zbutur, qetësuar dhe kondicioner. Mineralet dhe vitaminat ndihmojnë në rigjallërimin për shkëlqim dhe shkëlqim.
Të gjithë Përbërësit
AQUA, GLYCERIN, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, BUTYLENE GLYCOL, CETYL ALCOHOL, GLYCERYL STEARATE SE, STEARYL ALCOHOL, PARAFFINUM LIQUIDUM, CETEARYL ETHYLHEXANOATE, CARBOMER, METHYLPARABEN, IMIDAZOLIDINYL UREA, CETEARETH-20, PROPYLPARABEN, PARFUM, STEARIC ACID, DIMETHICONE, DISODIUM EDTA, PALMITIC ACID, SODIUM HYDROXIDE, ISOPROPYL MYRISTATE, LINALOOL, HEXYL CINNAMAL, CITRONELLOL, ARACHIDIC ACID, LAURIC ACID, MYRISTIC ACID, HYDROXYCITRONELLAL, MEL, SINE ADIPE LAC, PHENOXYETHANOL, +/-: CI 47005, CI 14700
Duke ditur përfitimet e qumështit dhe mjaltit, kemi krijuar koleksionin e artëMilk & Honey. Duke ofruar një gamë të gjerë formulimesh ushqyese dhe të pasura për fytyrën, flokët dhe trupin tuaj që ju ofrojnë përvojën përfundimtare përkëdhelëse.

Oriflame India Private Limited

B-44, Phase II, Post Office - NSEZ

Gautam Budh Nagar

Uttar Pradesh, 201305 INDIA

INDIA

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.